RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kapitán lodě Ty Nikdy pálí varovnou salvu. Album je na obzoru!

Jsou to neuvěřitelné čtyři roky, co se tato dvojice sešla spolu k jednomu albu. DJ se opřel do experimentální fáze zvěřince MC Geye, zatím to kapitál lodě Ty Nikdy se objevil v několika featech u českých i slovenských raperů. Avšak dozrál čas a tak koncem srpna spatří světlo světa nový projekt. Dámy a pánove, přichází Rap.

Humor, nadhled a osobité podání zdobí zlínského hráče již od nepaměti. A jeho parťák, zarytý boombapový fanda a tvůrce nejednoho legendárního beatu nám připravil patnáct stop kopavých bubnů a určitě nebude chybět ani typický virbl.

Dlouhý seznam hostů však nabízí prostor k polemice, kam se tato deska bude koncepčně ubírat. Nechybí klasická osádka labelu jako MC Gey, Boy Wonder nebo Paulie Garand. Márně však hledáme Resta, který doufáme maká na svém vlastním sólu. Zajímavým jménem je mladý slovák Gumbgu, který koncepčně k dosavadní tvorbě dvojice nezapadá. Název skladby iii / produkt vzbuzuje víc otazníků než imigrační rozepře. Zajímavostí je undergroundová britská dvojice Mr. Thing & Jehst, která je známá svou kvalitní textařinou.

Není jasné zda se koncept zaběhlé dvojice s novou deskou změní. Jisté však je, že Rap bude prvně k dostání v rámci Hip Hop Kempu nebo v předobjednávce, kterou ještě pořád můžeš stihnout na oficiálním webu Ty Nikdy labelu.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná