Kanye West a Jay-Z budou točit další klip u nás

Ano, je to tak, Kanye West se opět vrací do našich končin. Tentokrát by s sebou měl dovézt i Jay-Zho, aby tak natočili další video k desce Watch The Throne. Po peckách "Otis" a "Ni**as In Paris" se vizuálního zpracování dočká moje nejoblíbenější a zároveň úvodní pecka alba "No Church In The Wild" s hostujícím Frankem Oceanem z Odd Future.

Yeezy se u nás poprvé objevil u přiležitosti natáčení klipu k vynikajícímu songu "Diamonds from Sierra Leon". V tom se po Praze proháněl Mercedesem 300sl z 50-tých let minulého století nebo se procházel po liduprázdném Karlově mostě. Poté k nám měl zavítat na první koncertní zastávku během tour k desce Graduation, ze které bohužel nakonec sešlo.

Jeho zatím poslední zastávka vyústila v krátký film Runaway k jeho páté studiové desce My Beautiful Dark Twisted Fantasy. Na něm spolupracoval například i šéf JAD Company - Yemi A.D. s jeho tanečnicemi. Podle mého šlo o skvělé umělecké dílo, nejen rapové. Pokud jste ho doteď neviděli, tak byste to měli co nejdřív napravit.

Právě chystaný klip se bude však by měl být plný demnostrantů bojujících proti policistů a nejen těch. Jak znám tvorbu a zápal pro věc pana Westa, tak půjde o kontroverzní, ale i skvělé dílo. Natáčení by mělo probíhat koncem tohoto měsíce, tudíž těsně před začátkem evropské části Watch The Throne Tour. Takže měj se na pozoru a třeba při procházce Prahou potkáš Jiggu. Teď už jen stačí doufat, že se tu pánům tak zalíbí, aby si v Čechách zažili i svou koncertní premiéru. Očekávej více info už brzy.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná