Jste introvert nebo extrovert? Slovenští Dornkappel mají materiál pro oba

Kolik na Slovensku napočítáte dvojalb? Vzpomínám si například na Dual Shock od Moja Reč z roku 2009. Supa s Delikem se tehdy rozhodli separovat od sebe skladby nahrané do klasických beatů i písně ve spolupráci s živou kapelou. To koncept, se kterým by měli v červnu přijít bratislavští Dornkappel, jde ještě dál.

 
Tvůrčí trio Dornkappel chystá dvojalbum s lákavým názvem "Introvert/Extrovert". Co si od nové desky slibovat? Syrovou psychoanalýzu s přiopilým nádechem? Osobní zkušenosti autorů? Já osobně po přečtení názvu kapely očekával německý metal, ovšem podtitul alba naznačuje mnohem více. Dvojalbum kapely by mělo dorazit v červnu, uvidíme, nakolik autoři ukočíruji výživnost obsáhlého tracklistu. Mezi oslovenými producenty by se měli objevit FNTM, Grimaso, Petijee a další. 
 
Nový silně experimentální videoklip k písni "Introvert" trefně vystihuje ponurost samotářského života včetně jeho ostatních stinných stránek. Polopatický a smířený refrén: "Citim sa akoby v cudzom těle, obdobi samoty, vazeň v cele," má jednoduše grády, byť se nejedná zrovna skladbu, kterou si pustíte k dobré náladě. Tvorbu videa, která musela zabrat opravdu HODNĚ času, obstaral Andrej Čanecký. Rytmický raw beat přichystal Prorok.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná