J.Cole se v lednu vrátí s druhým albem jako rozený hříšník

Po velmi úspěšném debutu Cole World: The Sideline Story se fanoušci rodáka z německého Frankfurtu mohou těšit na další desku Born Sinner, a to 28. ledna 2013.

V podnělí J.Cole během  ;ove     live streamu neprozradil mnoho detailů. Kromě data vypustil jako návnadu také trailer. Letos Jermainovi vyšlo několik songů, „Grew up Fast", „Visionz of Home" a „The Cure", ve kterém nakousl téma druhé desky. Zatím je jistý pouze jeden host a tím bude zpěvačka jménem Melanie Fiona , jak už avizovala před delší dobou.  Na novince prý začal pracovat  už těsně po dokončení Cole World a teď zbývá fáze úprav a vyšperkování skladeb.

V květnu také Jermaine Lamar Cole oznámil práce  na společném projektu s kalifornským Kendrickem Lamar, který pravděpodobně ponese název Out the Sky. Už v té době měli natočených několik songů. J.Coleovy beaty a flow s Kendrickovýmy rýmy a vražednou flow mohou být velmi kvalitním spojením. Na výsledek si však budeme muset počkat do příštího roku. Další info očekávejte už brzy.

 

 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná