James Cole je zpět a PR kecy o nejlepší a neojosobnější desce či návratu ke kořenům od něj nečekejte

Protože Bigg Boss připomíná, že přes tři roky starý počin "Halucinace ze třetího patra" nebyl plnohodnotným albem a Kapitán Láska se také přeci jen ubíral jiným směrem, vychází nám, že první a dosud poslední sólovou desku Jamese je "Frekvence P.H.A.T." 11. září k ní po jedenácti letech přibude novinka "Moby Dick".

Proč se návrat protahoval a v jakém rozpoložení Johna Vegabomba zastihneme? "Dlouho jsem měl problém sám sebe uspokojit, co se týče výsledků mojí studiové práce. Za ty tři roky jsem desku rozestavěl několikrát. Jakmile sám sebe nepřekvapím, tak to nechci ukazovat světu. Mám pocit, že se mi to podařilo prolomit. Nebudu vám tu vyprávět nic o nejlepší desce, nejosobnější desce, návratu ke kořenům a mlít další PR kecy. "Moby Dick" je v první řadě o tajemství," vzkázal spoluautor projektů "Orikoule" či "Nadzemí".

Z velké části si počin vyprodukoval sám, ale po ruce byl i Risto Sokolovski, v jehož studiu se vše upeklo: "Risto za ty roky postavil skvělý studio, je radost tam makat. děláme spolu už deset let. On má technický know-how, já se můžu věnovat naplno tvorbě. Dohromady tvoříme Brown Noise Productions - jde nám mimo jiné i o to, aby se lidi při poslechu našich věcí posírali blahem, neměli jinou možnost," zakončil člen SuperCrooo, který se letos opět po roce vrátí na Hip Hop Kemp.

Foto ve slideru: David Kerny

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná