I druhý člen Cunninlynguists prokáže sólové schopnosti

Pokud jde o spolupráce, má mezi členy Cunninlynguists výsadní postavení díky projektům "Built To Fade" či nedávnému EP "Phantom Limbs" se Sadistikem producent kapely Kno. Ten však se svým posledním releasem příliš nezabodoval. Naštěstí má ve své diskografii i vynikající sólo "Death Is Silent". Fanoušky pak jistě potěší zpráva, že své debutové sólo chystá i druhý člen jižanského tábora Deacon the Villain.

 
Na první album z rukou často opomíjeného člena Cunninlynguists čekali fanoušci dlouho. Deacon the Villain nebyl v otázkách kolem svého chystaného LP příliš sdílný, stačí že máme to nejpodstatnější - datum vydání, kterým je 30. září. "Budete si připadat jako hrdinové od Marvelu," dává Deacon najevo neskromné ambice prostřednictvím serveru 2dopeboyz.com.
 
Autor slibuje zvuk věrný tradičním psychedelickým postupům producenta Knoa, na své sólo si však pozval také širokou plejádu talentovaných hudebníků, jejichž jména nezveřejnil. Venku je zatím tracklist, pěkně zpracovaný artwork z rukou Michaela Manomivibula a trailer, jehož prostřednictvím můžete vyzkoušet i několik ukázek z finální desky.
 
 
 
Tracklist:
01. My Very Flawed Theory
02. The Other Side
03. Love
04. A Miracle Exists
05. Falling Sky
06. A Better Place
07. City of Son
08. Interlude
09. The Devil & The Deep
10. Ghost’s Don’t Lie
11. Peace or Power
12. What’s a Star?
13. Little Drummer Boy
14. Marmalade
 
 
Zdroje: qn5.com, 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná