RUKAHORE_SHOP_BANNER

Hip Hop Žije letos a bude žít i příští rok

O tom, že na Slovensku Hip Hop žije jsme se letos mohli poprvé přesvědčit na začátku léta, kdy se jeho brány otevřely v centru Bratislavy. Už teď je ale jisté, že nás čeká pokračování. Odezva byla dostatečně velká, aby se organizátoři mohli vrhnout do přípravy dalšího ročníku. Ten se uskuteční 27. – 29. června 2014.

Festivalová atmosféra byla poctivě zaznamenána a právě nyní se k nám dostává v podobě parádního aftervidea. Prostředí Zlatých písků, sport, letní počasí a dobrá hudba přilákala na festival dokonce i Jaro Slávika, což uvidí pozorný divák již vzápětí. Uvolněná atmosféra dovolila například i některým interpretům, aby si šli v pohodě do areálu ztvárnit svůj street art. A co třeba Majk Spirit, který sice vystoupil se svoji "legendarnou crew" už v pátek, ale vy jste ho mohli zahlédnout i druhý den odpoledne, jak se ve své kostkované košili prochází po areálu a sleduje třeba zápas v basketu. H16 tam mimo jiné pokřtila album "Rýmy, hudba a Boh". Všichni se bavili a vychutnávali ten příjemný víkend.

Zkrátka, tato největší hiphopová událost na Slovensku a zároveň přehled nejvýraznějších a nejvýznamnějších interpretů, co současná CZ/SK scéna přináší, byla letos příjemným zahájením letní sezóny. Věříme, že si to za půl roku nenecháš ujít ani ty.

Současně byl také spuštěn předprodej, takže pokud si nevíš rady s dárkem na Vánoce, přinášíme ti obstojnou alternativu.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná