RUKAHORE_SHOP_BANNER

Gramo Rokkaz slaví 5 let

To, že čas letí jako voda, si uvědomují hlavně ti starší z nás, které z těch nespočetných koncertů již loupe v kyčlích a pochrchlávají z přehulené atmosféry klubů. Nám ostatním to může připomenout i fakt, že label Gramo Rokkaz slaví 5 let své existence. Ke svému výročí nám přináší nadílku, kterou Ježíšek jen ztěží trumfne.

5 let je celkem dlouhá doba a když máte tolik kvalitních emcees pod jednou střechou, je jasné, že množství materiálu ke kompilaci bude dost. Gé eR si jich připravilo v první verzi svého jubilejního CD rovnou 40. Žeby analogie s Alibabou a jeho zbojníky? Ale nebojte, vás nikdo o nic okrádat nebude, naopak, dočkáte se nářezu nejlepších singlů, mixtapových skladeb ale i nevydaných věcí, které jste dosud neslyšeli!

Nebudou rozhodně chybět klasiky jako Gramo Rokkaz - Manifest, Danosť - Dnes ne anebo Decko - Som spokojný. Samozřejmě, svého studiového mastru do CD kvality se dostalo i Si zvonil?, která nebude chybět. A to je jen začátek!

K dispozici budou další dvě verze, první bude obsahovat bonusové CD s materiálem, který se nevešel ani do 40 stop hlavního nosiče! Opět nebudou chybět nevydané skladby a demá. V druhé, Fan box verzií, dostanete navíc triko, plagát a další vychytávky, které si zatím label ponecháva jako tajemství.Kompilace a její grafika v součastnosti finišuje a první kousky se na virtuálním pultu eshopu GRMRKKZ objeví již 10. prosince.

A že Gramo jsou koncertní emcees? Tak to si piš! Proto nemůžou oslavit své jubileum jinak, než československou tour! A že zastávek bude dost aby si tuto příležitost mohli užít všechny kouty republik. Všechny detaily a akce kontroluj na facebooku tour a samozřejmě na oficiálních stránkách.

Datumy tour:

28.11. Uničov (Disco Metaxa)

05.12. Karviná (Insomnia)

06.12. Žilina (Rock N Rolla)

13.12. Poprad (Rock Fabric)

27.12. Frýdek-Místek (Stoun)

09.01. Nitra (Music a Cafe)

16.01. Blansko (Demzadem)


17.01. Komárno (Rév)

23.01. Děčín (Klub)

24.01. Praha (007 Strahov)

31.01. Prievidza (Element Music Club)

07.02. Trnava (Monkey Club)

27.02. Brno (Arogant Music Club)

14.03. Velké Meziříčí (Panorama)

27.03. České Budějovice (Komiks)

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná