Game chystá pokračování The Documentary

Ať už je váš pohled na beef Gamea a G-Unit jakýkoliv, tak je zřejmé, že nejvíce z něj vytěžil právě před deseti lety vykopnutý člen ze západního pobřeží. 50 Cent měl oproti Gameovi dvouletý náskok, ale své páté album vydal až nyní a zbývající trojice Tony Yayo, Lloyd Banks a Young Buck upadla do zapomnění. Až nedávný reunion je dokázal dostat zpět na titulky webů.

To Game se hudbě věnoval neustále, i když výsledky byly kolísavé a prodeje klesající, ale občasné světlé momenty ukázaly, že by byla škoda jej zavrhnout. Album Jesus Piece z prosince 2012 bylo jeho posledním u Interscope a následující rok a půl všichni spekulovali, kdy se přidá ke Cash Money. Birdman svou šanci rozšířit své impérium nevyužil a Game se tak vydal na nezávislou cestu k eOne. Tam 16. září vydá album své nové bandy Blood Money La Familia, které by se mělo jmenovat Blood Moon: Year of the Wolf. Z něj už je venku první singl Bigger Than Me, který je hodně silným lákadlem na budoucí materiál. Game nám v něm nabízí svůj názor na letošní XXL Freshman Class, který je shodný s tím mým.

Pořád ale nepadlo nic o druhém The Documentary. To nečekaně ohlásil včera během rozhovoru v rádiu Power 106. V lednu tomu totiž bude deset let od vydání prvního a stále nepřekonaného The Documentary. Vydat pokračování něčeho oblíbeného s delším časovým odstupem je vždy složité, ať už v hudbě nebo ve filmu. Třeba loni se o tom přesvědčil Eminem. Minimálně je to ale lákavý marketingový tah, jak získat levně pozornost, což se teď, kdy je u nezávislého vydavatelství, hodí. Jestli tenhle plán nepadne, tak v lednu se můžeme těšit na album, kde budou přítomni hvězdní producenti Dr. Dre, Scott Storch, Just Blaze a další, kteří jsou zodpovědní za nestárnoucí zvuk jedničky. Pokud chcete mít vždy nejčerstvější info o Gameovi, tak si zapamatujte adresu bwsczech.com

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná