Freestyle, mixtapy, spolupráce. Strapo konečně promlouvá sám za sebe

Restovi kdysi slíbil hostovačku až na druhé desce se slovy, že s prvním albem to musí člen TNKD dobýt sám. Je fér, že Strapo má podobně přísný metr i na sebe. Před svým debutem "Versus" si totiž prošel snad vším - freestylovým bojištěm, studiem studia, mixtapový formát se již také seznámil s jeho jménem a připočtěte kolabo LP "23" s Emeresem.

 
Nosič, na němž se Strapo konečně představí one-and-only, obsáhne patnáctku skladeb, na nichž uslyšíte kromě někdejšího esa slovenského freestylu také Mariána Čekovského, Separa, DJe Spinhandze a další. Seznam hostů, který můžete nastudovat níže, však není dle autora kompletní: "Velmi pekne ďakujem všetkým čo prispeli svojím umením k tomuto počinu! Zverejnený tracklist ale zatial neprezrádza všetkých hostí takže... ešte bude sranda," píše Strapo v tiskové zprávě.
 
 
Podobně tajnůstkářský zůstal interpret i, co se obsazení producentů týče. "Hudby na album naložili DJ WICH, EMERES, INFINIT, VIKTOR HAZARD, ESSO, MATEJ STRAKA a MAREK ŠURIN... ale neviete kto robil akú vec... to je zatial stále tajné... nech sa máte o čom hádať :)," uvádí tisková zpráva. Posluchači měli zatím možnost otestovat videoklipy "Echo" a "Nemý plač", které se na desce objeví v mírně odlišné verzi. Stylový cover, jež vytvořil Moe, si můžete prohlédnout níže.
 
Spolu s předobjednávkou, která byla právě spuštěna, přichází i merch v podobě mikin, třiček atd. Slovenští fans by též měli kontrolovat seznam zastávek SK VERSUS Tour, na které se Strapo chystá se svým debutem v průběhu žáří a října. Za svůj doprovod si autor vybral hned dvě slovenské naděje - Dornkappel a Nerieš
 
Album "Strapo - Versus" vychází 18. září. V současné době je spuštěn předprodej alba na rukahore.sk.
 
 
 
 
Zdroje: Tisková zpráva, banger.webnoviny.sk

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná