Fort Minor. Styles of beyond, Demigodz. Víte, co mají společné?

Originální styl a tuna talentu. I to je způsob jakým se dá tenhle starý pes popsat. Když napíšu jméno Ryan Maginn, zřejmě budete márně tápat v temnotách svých vědomostí a ani do zítřka se nedoberete toho, o kom je vlastně řeč. Tak to zkusím vzít z druhé strany. Co Ryu? Ahááá. Už svítá? Tak super! A chcete vědět, co má v pro nás v záloze teď?

Od vydání posledního alba Demigodz bylo kolem jeho osoby podivné ticho. Apathy odmítal možnost dalšího alba a Ryu nic nevydával. Posledním rokem se však pozvolně objevují featy a Ryu táhne zpět do boje. Svou slokou obohatil třeba výborné album Bishopa Lamonta. Teď je už v plném tahu na bránu své sólo kariéry a jeho nové album je na spadnutí. Předprodeje byli spuštěny a první singl je venku. A že se povedl. Klasický zvuk a unikátní flows, protkané hromadou trefných a chytrých punchlines stojí za několik poslechů. Ochutnávka tohoto typu rozhodně nechá fans pořádně vyhladovělé po dalších kusech syrové klasiky.

Album je celé produkováno jeho dvorním producentem Divine Stylerem, který stál u zrodu Styles of Beyond a produkoval také většinu beatů pro Fort Minor. Byli to jeho bubny, které v roce 92 doslova reformovali pojem West Coast Sound. Jediný beat na albu bude pocházet z dílny dlouholetého parťáka Apathyho, který se objeví taky na featu. Dále v rámci featů najdeme na albu Everlasta a dojde k na znovuzrození Styles of Beyond ve skladbě Bumrush. Album Tanks for the memories vychází 9. září 2016 a předobjednávat můžete už teď přímo na Demigodz Store

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná