Film o N.W.A se začíná rýsovat

O filmové biografii nejnebezpečnější skupiny na světě se mluví už pár let, ale až v posledních dnech se vyrojily zprávy, které konečně něco znamenají.

Film pojmenovaný podle jejich asi nejznámějšího singlu, tedy Straight Outta Compton, pošle Universal do kin 14. srpna 2015, kdy měl původně vyjít nový díl z Bourneovy ságy. Scénářů vzniklo několik. Jeden z nich udělala i Andrea Berloff, která před lety napsala scénář pro film World Trade Center a teď dostala na starost návrat Barbara Conana. Finální verzi si ale připíše Jonathan Herman. Na režisérské sedlo usedne trochu zkušenější člověk a to F. Gary Gray. Ve své filmografii má Pátek, Osamělého mstitele, Loupež po italsku nebo Ctihodného občana. Poslední jmenovaný film z roku 2009 je zatím jeho posledním, takže teď bude režírovat po delší pauze.

Konečně se taky ví, kdo si rapové legendy zahraje. Zatím tedy ne kompletní pětice. Ice Cube bude jeho mladší verze, tedy jeho syn O’Shea Jackson Jr., taktéž známý jako rapper OMG. Dr. Dre bude Corey Hawkins (NON-STOP) a Jason Mitchell (Broken City, Contraband) dostal roli Eazy-Eho. Všechni mají s filmem málo zkušeností, tak doufejme, že casting neprobíhal jen na základě podobnosti. Natáčení má začít během léta, takže jestli ještě MC Ren a DJ Yella nemají své představitele, tak je potřeba je rychle sehnat. Snad se Ice Cube, Dr. Dre a Tomica Wright jakožto producenti filmu postarají o co nejlepší výsledek. Dr. Dre ve své původní roli hudebníka už moc nevystupuje, ale Marsha jej dokázala přemluvit na jednu sloku.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná