Festival Hip-hop Žije odtajňuje další jména z tuzemska

Od velkého svátku rapu u našich sousedů na Slovensku nás dělí již jen dva měsíce, proto je třeba opět trochu aktualizovat program. Zajímavý areál v hlavním městě Bratislavě: Zlaté Piesky – místo plné hudby, ale i rekreace u vody. To vše proběhne v termínu 27. – 29. června. Svou účast již dříve přislíbili např. Kontrafakt, Separ, Momo, Strapo, Delik, Ektor, 4D, Orion, Paulie Garand, GR Team, Zverina a Shomi, Plexo, Slipo a Hajtkovič, ale i další. A kdopak nám dnes přibyl?

Majk Spirit, otec veškerého duchovna pod Tatrami, jehož tým H16 už od počátku získal nálepku „Legendárná Crew“. Jeho sólová deska znamenala čerstvý nádech do zaběhlých kolejí a letos se prý můžeme dočkat alba dalšího. Bylo by divné, kdyby v line upu jeho jméno nefigurovalo. A bylo by divné, kdyby se spolu s ním neobjevila i celá H16.

Funkční veterán a hravý senior, jehož poslední deska sklidila úspěch i u největších kritiků, nemůže chybět. Od roku 1997 na nás chrlí materiálu více než americký filmový průmysl. Branči Kováč zraje jako víno a jeho notoricky známé hity netřeba představovat. Vec se hlásí o slovo.

Elpe a Billy Hollywood, nejsou jména, které bychom měli přehlédnout a jejich repertoár v přehrávačích přeskakovat, nejen kvůli jejich album „XXL“. Pracuje se i na novém materiálu a je zcela jisté, že své fans budou chtít řádně navnadit.

Adiss je čerstvá tvář ve stojatých vodách, Adiss má charisma, Adiss má styl. Na dveře klepe jeho nová deska, na které můžete narazit třeba na Supu z MR. Nepodporujme jen osvědčená jména a dejme šanci i mladým. Adiss si to zaslouží.

V nejbližších týdnech se dozvíte i jméno headlinera, který by měl korunovat kompletní line up. Festival bude doprovázet opět i bohatý program typu streetballového turnaje, tanečních workshopů či graffiti jamu. Pokud jsi si lístky ještě neopatřil, možná už je na čase kliknout ZDE.

Hip-hop Žije 2014:

Kontrafakt

Majk Spirit + H16

Prago Union

4D

Moja Reč

Separ

Strapo

Momo

Ektor

Vec

Orion

Paulie garand

Gramo Rokkaz

Suvereno

Zverina

Slipo + Hajtkovič

Plexo + Majself + Mugis

Elpe + Billy Hollywood

Radikal + Tafrob

Jay Diesel

Adiss

HAHA Crew

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná