Everydays útočí: show i deska zdarma, disk, který chválí i Roman Holý a remix "Krávy"

Letošní podzim je ve znamení mnoha nových projektů labelu Everydays v čele s Oliverem Lowe. Kromě oslav čtvrtého výročí, jež vyvrcholí vystoupením v Praze pro vás máme pěkně popořadě i novou desku a povedený remix.

Jak již bylo řečeno, label Everydays jehož zakladatelem je Oliver Lowe, slaví čtvrté narozeniny. Ty se budou slavit velkolepým způsobem v pražském klubu Cross v rámci akce "More Than Hip Hop". Živé vystoupení v tradičním složení Oliver Lowe, Filip Šašek a Radim Knapp doprovodí dva hosté a to konkrétně zpěvačka Anna Maria D'Almeida a hypeman, kůň ze stáje Ty Nikdy, Rest.

Akce v Crossu se koná 15. listopadu od osmi hodin večer a vstup je zdarma. Show bude plně v režii vkusu Olivera Lowe, kdy se skloubí elektronická hudba i jazz, reprezentované předkapelou Bitosti trumpetisty Radima Knappa.

Album "Peníze nebo život 2" ke stažení

Label současně vytáhl s novou deskou, kterou má na svědomí John Soulcox. Nese název "Breakbyte". Nyní u nás můžete okusit první tři tracky z alba, o kterém prohlásil Roman Holý, že je to: "šťavnatá, prorostlá a nakažlivá deska!". Lepší reference snad není třeba a názor si můžete upevnit hned teď.

Na závěr se podívejte na remix ke skladbě "Kráva" od Barbory Polákové. Ten má na svědomí Sinuz. Jedná se o oficiální remix, tudíž byl použit i původní klip. Kromě produkce obstaral Sinuz, chystající na rok 2013 producentské album s řadou česko-slovenských hostů, i mastering a mix. Mě osobně se remix velmi líbí. Jak jste na tom vy?

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná