RUKAHORE_SHOP_BANNER

Eminemovo album má dorazit neoficiálně v prosinci. Oficiálně to tak ale nevypadá

Sledovaný release Eminemova devátého alba prochází zatím stejným procesem, lemovaným nejrůznějšími teoriemi, jako jeho předchozí desky. Řada fans počítala s datem vydání 17. listopadu, jež se nakonec nepotvrdilo. Stejná stránka, která toto datum ohlásila, teď přišla s novým termínem. Jak se ale zdá podle oficiálních stránek, album Revival možná čeká k vydání ještě dlouhá cesta.

 
V říjnu oznámil Marshall Mathers svérázným způsobem podtitul svého devátého alba Revival. V polovině listopadu pak vyšel první oficiální singl Walk On Water s účastí Beyoncé. Eminem nemá ve zvyku dělat dlouhé promo. Zpravidla vydává několik singlů rychle za sebou a během krátké doby dojde na samotnou desku.
 
Podle serveru HITS Daily Double mělo album Revival vyjít už 17. listopadu. Nyní přichází stránka s novým termínem, jímž má být 8. prosinec. „U2 se očekává 12. ledna, věří se i v Eminemův příchod 8. prosince," stojí v příspěvku. Shady Records tohle datum nepotvrdilo a vzhledem k předchozímu přešlapu a nejisté formulaci autora článku nemá smysl vkládat do avizovaného termínu velké naděje.
 
 
Zajímavější je ale osud prvního singlu Walk On Water. Ten byl na Eminemových stránkách původně ohlášen coby první ochutnávka z desky Revival, čemuž nasvědčovalo i vystoupení v Saturday Night Live nebo rozhovor pro Shade 45. Z webových stránek ale nedávno zmizela část popisu, odkazující na nové album a Walk On Water se teď tváří jako random singl bez jakéhokoli propojení s LP Revival (viz. obrázek). Bez zajímavosti také není, že zatímco v samotné nahrávce se refrénu ujala Beyoncé, na pódiích Eminemovi zatím sekunduje jemu blízká Skylar Grey.
 
Ač nemám zvláštní problém s popovým nádechem novější tvorby mistra Matherse, vyřazení skladby Walk On Water z tracklistu Revival by mi vůbec nevadilo. Ač je skladba řemeslně instrumentálně zpracovaná a Eminemovy sebereflexní řádky zklamou málokdy, popově schematický vokál v podání  jinak profesionální Beyoncé celou věc degraduje na úroveň kýče. Když už se bavíme o podtitulu Revival, bylo by fajn oživit spíš něco z tvorby, jež dostala Slim Shadyho kdysi na trůn. Ale kdo ví. Singl Walk On Water mohl být útok pod falešnou vlajkou a další singl bude možná o něco ostřejší.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com, xxl.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná