RUKAHORE_SHOP_BANNER

Eminem oznámil název nového alba pomocí falešné reklamy na neexistující lék

Čekání na Eminemovo deváté album začalo v loňském roce s jeho demolicí prezidentského úřadu v akapele Campaign Speech, kde Shady na konci dodal, že pracuje na nové desce. Očekávání vzrostlo ve druhé polovině letošního roku po jeho verbálním útoku na Donalda Trumpa pro BET Hip Hop Awards. A zdá se, že nová nahrávka je zas o něco blíž. Ne, že by již Marshall Mathers oznámil název, popřípadě datum vydání, minimálně k tomu prvnímu dal fanouškům řadu indicií.

 
Všechno začalo, když Emův dlouholetý manažer Paul Rosenberg postnul na Instagram snímek s fyzickou kopií Yelawolfova alba Trial By Fire, jež vychází 27. října. Na tom by nebylo samo o sobě nic vzrušujícího, kdyby se v pozadí snímku na protější budově nevyskytovala reklama na lék Revival s typickým odpíchnutým E, jež je dlouhá léta Eminemovým poznávacím znamením. Řekněme, že se jedná o náhodu. 
 
Když ale zabrousíte na webové stránky, kde má být lék k dostání, dozvíte se, že léčivé pilulky vám mají pomoci předejít onemocnění Atrox Rithimus. Jenže nemoc Atrox Rithimus neexistuje. Na webu se také píše: „Pokud jste vyzkoušeli ostatní léky a nepocítili jste úlevy od AR, Revival by mohla být hudba pro vaše uši." Stejně tak se na stránce objevují nenápadné reference na některé Eminemovy skladby, zejména I need a Doctor, jak píše server 2dopeboyz.com.
 
Dobrá, tohle je pořád moc málo náznaků, tak jdeme dál a zkusíme vytočit nabízené telefonní číslo 1-833-2GET-REV. Tady volající obdrží automatickou zprávu: „Děkujeme za váš zájem o Revival, jedničku mezi léky na Atrox Rithimus. Stačí jedna pilulka, abyste porazili AR." V originále pak uvádíme další indicii: „We give you some serious f**king credit for sticking with this". Nejdůležitější je ale piánová verze skladby I Need a Doctor a několik řádků z Emova hitu Lose Yourself, jež zazní v telefonu, zatímco volající čeká.
 
 
Na důležitou souvislost, jež asi nejvíce dokládá, že by Revival mohlo být názvem devátého LP Marshalla Matherse, upozornil server hiphopdx.com. Jeho redaktoři si všimli v reklamě nápisu Manufactured by Popsomp Industries, přičemž tento název se nápadně podobá Pompsomp Hills, fiktivní klinice, jejíž jméno figurovalo v promo kampani Emova alba Relapse z roku 2009.
 
Zdá se vám tenhle příběh mimo mísu? Nemusí. Eminem již v minulosti promoval své desky podobně zvláštními způsoby. Tento přístup je kreativní, zajímavý a jen přispívá k propagaci jeho fotografií, kdy jsou Marshallovi fanoušci zvyklí lehce paranoidně hledat jinotaje v každém snímku, který jejich idol zveřejní.
 
Není samozřejmě vyloučeno, že Eminem zkrotí jediným postem vzedmuté vášně a celou myšlenku zpochybní, zahraniční weby a magazíny ale považují výše zmíněnou záležitost za hotovou věc a počítají s názvem Revival. A fanoušci zase počítají s jeho vydáním do konce roku. Tak uvidíme.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com, hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná