Eminem má nový klip, 50 Cent zase singl

Po premiéře singlu Berzerk jsem byl trochu skeptický k albu Marshall Mathers LP 2, ale čerstvě vydaný klip mě přesvědčil, že bude o co stát.

Tak zaprvé, Eminem je zpátky blond, stejně jako na všech albech před Relapse. A zadruhé si opět umí udělat srandu, což tu bylo naposledy v klipu We Made You, tedy více než čtyři roky v minulosti. Klip pochází od studia Syndrome a Eminem v něj nevystupuje sám. Vedle Marshalla v něm jde nejvíce vidět producent singlu a celého alba, Rick Rubin. Roli dostali i všichni ze Slaughterhouse, Kendrick Lamar, Kid Rock, The Alchemist a pokud se nepletu tak i Paul Rosenberg. Vložené záběry z živáku ukazují Billyho Squiera, který je použit jako sample. Jde o jeden z mála klipů, kde je reklama na Dre Beats vložena nenásilně a skoro si jí ani nevšimnete. MMLP2 vyjde 5. listopadu.

O datu vydání Eminemova alba nepochybuji vůbec, ale větší problémy má s pátou studiovkou kolega ze Shady, 50 Cent. Street King Immortal v první polovině roku nevyšlo a na vině je label Interscope, který procházel změnami. Na vině by byl i tak, protože materiálů na singl dostali jen během posledního roku dost. Teď k nim došel další. Za Don't Turn on Me stojí už osvědčená dvojice Alex da Kid - Skylar Grey. Song vznikl zhruba před rokem a níže přiložená verze k poslechu neprošla mixem. 50 Cent sice nepotřebuje do konce svého života vydat žádné album, což sám přiznal, že pro peníze to nedělá, ale nechce album vydat jen tak, když nebude vše sedět. Snad do toho bodu dojde co nejdříve.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná