Dva národy, jeden rap aneb československý Dryll se hlásí o slovo

Dryll, to je Čech a Slovák touto dobou žijící v Praze. Označení SK za jménem bere v tomhle případě na sebe raper Beor a B.0.U. je pak tou českou polovinou mladé kapely. Kluci v roce 2011 vydali své první demo s názvem Nová doba a teď po 2 letech dokončují své plnohodnotné album s názvem „Dva národy, jeden rap“. To jak se jim jejich prvotina vydaří uvidíme až během června, ale zatím kluci představují malou ochutnávku, z níž si každý z nás může udělat svůj vlastní obrázek!

„Je to takový malý návrat ke klasickému hip-hopu a zároveň manifest který by měl zpátky spojit Čechy a Slováky a dokázat lidem ze klasický hip-hop není mrtev. “ uváděj s nadšením mládí vlastním B.O.U. s Beorem. Kromě příprav desky sbírali poslední dva roky pánové hlavně zkušenosti, hráli kde se dalo při větších i menších příležitostech a jejich snažení vyvrcholilo letos v dubnu, kdy si Dryll zahrál v Londýně po boku ostřílených a výborných muzikantů. Právě tady si kluci zahráli nejen s místními hudebníky a rapery, ale především si dokázali, že trénink a pokora se vyplácí, (přestoževědí, že se mají ještě hodně, co učit) protože Dryll získal uznání místní komunity i přes jazykovou bariéru a Dryll už nyní vědí, že za svoji show se opravdu nemusí stydět. Hodlají makat a zlepšovat se i v budoucnosti. Já sama musím říct, že mi projde rikama hodně kapel a začínajících interpretů, všichni mají stejnou podporu a startovní podmínky a kluci z Dryllu patří mezi tu hrstu těch, kteří poslouchají rady zkušenějších a snaží se na sobě stále maximálně makat a zlepšovat se.Jejich muzika je sice oproti zkušenějším kolegům nedokonalá a jalová, ale to k začátkům patří. Vzpomeňte si, jak zněla některá první alba našich hip hopových "ikon,"...

Dva národy, jeden rap bude obsahovat 11 tracků. z nichž většinu zvládla mladá kapela bez pomoci hostí, spolupráce se na desce objeví pouze jedna, a to s trutnovským Austym. Valnou porci podmazů na desce má na svědomí DJ Ludy, který už bohužel není členem kapely, ale Beor s B.O.U.em si za jeho produkcí maximálně stojí. 

Realease alba Dva národy, jeden rap proběhne 25. května v klubu Ilusion na akci Voice Contest a pražský křest bude 21.června, takže se můžete sami přesvědčit, zda je Dryll to pravé ořechové právě pro vás. Pánové nedávno představili světu i své první oficiální video s názvem Intro a jelikož B.O.U. studuje Střední školu sdělovací techniky, většinu práce na klipu obstarali Dryll sami s pomocí svých kamarádů. Pokud kluci vydržejí se svým nasazením, mají šanci být za pár let dobří... Chce to se zakousnout a nasadit pořádnej dryll!

Souncloud kapely zde.https://soundcloud.com/dryllcz

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná