Duo z Columbusu se vrátí. Už brzy

Vzhledem k tomu, že z tohoto města jich moc nepochází, tak by nemělo být těžké zjistit, která dvojice to je. Nápovědu? Mají na svém kontě tři releasy pod Rhymesayers, ten poslední vyšel v roce 2006.

A jmenuje se Things Go Better with RJ and AL, takže to jsou Blueprint a RJD2 alias Soul Position. Od té doby začali rozšiřovat každý svou vlastní diskografii a fanoušci, včetně mě, neustále volali po dalším společném albu. Naštěstí se nerozešli ve zlém, takže nová nahrávka už vzniká. Ví se jen to, že nevyjde dříve, než příští rok. Není třeba zoufat, protože hudba od obou je nablízku. Tak třeba 8. října vydá RJD2 nové album. More Is Than Isn't naváže na The Colossus a Inversions Of The Colossus z roku 2010 a po výletu jinam s deskami The Insane Warrior a Icebird se RJ vrátí ke svému stylu. Něco bude instrumentální, jinde mu pomůžou kamarádi, jako třeba zpívající Phonte v singlu Temperamental. Pokud jste spíše vizuálně založení, tak tu mám klip Her Majesty's Socialist Request, kde hraje velmi hutný beat. Na zbylých čtrnáct stop z alba si budete muset ještě týden a pár dní počkat. Kompletní tracklist se povaluje níže, kde můžete vidět, že jedním z hostů je i Blueprint.

A co ten a jeho hudba? V létě vyšlo nové album Greenhouse, Bend But Don't Break a už příští rok, někdy v prvních měsících, vyjde nové sólové album, které už je kompletně hotové, co se týče hudby. Kromě psaní knih a častého koncertování stihl dát dohromady ještě jeden na papíře velmi zajímavý projekt a tím je EP s Aesop Rockem. To už mají nahráté a zbývá jej dovést do konečné podoby. Tihle dva se už několikrát potkali, ale jak bude znít celý společný projekt? To taky zjistíme během roku 2014.01. Suite 1
02. Temperamental (feat. Phonte Coleman)
03. Behold, Numbers!
04. Her Majesty’s Socialist Request
05. A Lot of Night Ahead of You
06. Bathwater (feat. P. Blackk)
07. Milk Tooth
08. Suite 2
09. Winter Isn’t Coming
10. See You Leave (feat. STS and Khari Mateen)
11. Got There, Sugar?
12. Love and Go (feat. Aaron Livingston)
13. Descended From Myth
14. Dirty Hands
15. It All Came To Me In A Dream (feat. Blueprint)
16. Suite 3

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná