Dosáhne Lil Wayne na pět milionů?

Nedávno jste mohli zkouknout nové video Uh Oh, které má na svědomí New Yorský emcee a rádoby herec Ja Rule a současná megastar Lil Wayne, jež prvně jmenovanému má pomoci k návratu na výsluní s novým albem "The Mirror", které se objeví na pultech obchodů přesně v den mých narozenin – 25. září.

Weezy se však především soustředí na svou sólovou kariéru a jeho další album "Tha Carter III", které vyhlásil časopis XXL jako nejočekávanější desku roku. Očekávání pak přiživuje velkohubými prohlášeními sám Weezy, který pro MTV News prohlásil, že chce prodat nejméně pět milionů desek, což je v dnešní době, kdy se desky prodávají skutečně pramálo, cíl opravdu hodně složitě dosažitelný. Každopádně se bude na desce podílet opět celá plejáda hvězd a to jak na mikrofonu, tak i na beatu. Posuďte sami: Timbaland, The Runners, will.i.am, Kanye West, Scott Storch a Dr. Dre se postarají o stránku instrumentální a o vokály se pak podělí Kanye West, will.i.am, Fergie, Eminem, Birdman, Enrique Iglesias, The Game, Cam'ron, Jim Jones, Juelz Santana, Papa Roach, Ashlee Simpson, 50 Cent, Robin Thicke a Snoop Dogg.

No a aby toho nebylo málo, MTV Weezyho nedávno vyhlásilo jako nejvíc hot rappera ve hře. Přičemž v první desítce se pak nalézají ve společnosti Jay-Zho, Commona či Andreho3000, Jim Jones nebo Young Jeezy. Pfff

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná