DOOMStarks v únoru 2016? Podle Ghostface to není vyloučené

Návrat projektu DOOMStarks, jenž ohlásilo duo Ghostface Killah a MF DOOM před deseti lety, odpálil v září singl "Lively Hood". Naznačil ho i sám DOOM, když v nedávném videu sliboval dokončení hned několika projektů během následujícího roku. A Ghostface Killah nyní v rozhovoru pro LetsLinkRadio.com uvedl, že dlouho odkládaná nahrávka by měla dorazit již v únoru.

 
Ghostface Killah vykazoval již minulý rok solidní produktivitu, když vydal koncepční album "36 Season" a desku "Sour Soul" s kanadskými muzikanty Badbadnotgood. Nyní chystá vydání následníka jeho úspěšné desky "Supreme Clientele" z roku 2000, u níž momentálně čeká, jestli mu projde clearing samplů. Výsledek bychom měli znát během příštího roku.
 
"Dokončuji Supereme Clientele," cituje Ghostfaceovu odpověď pro LetsLinkRadio.com server hiphopdx.com. "Bude to monstrum. Pro všechny opravdový rap heads to bude monstrum. Jsem na ten hrdej na ten projekt. Jen doufám, že projdou práva na všechny samply. A pak uvidí, o čem mluvím," neskrýval Tony Starks nadšení nad vlastním materiálem.
 
Konkrétnější byl člen Wu-Tang Clanu v případě projektu DOOMStarks, na němž pracuje s maskovaným světoběžníkem MF DOOMem od roku 2005. Ten momentálně žije na Kubě, kde se delší dobu léčil a odpočíval a nyní se chystá opět předvést, čeho je schopné jeho originální frázování v roce 2016. "Mluvil jsem s DOOMovými lidmi. DOOM je připravenej. Říkal, že to chce pustit ven v únoru," uvedl Ghostface k možnému termínu vydání.
 
Venku je zatím singl "Lively Hood". Celý rozhovor můžete sledovat ve videu:
 
 
Zdroje: hiphopdx.com, 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná