RUKAHORE_SHOP_BANNER

Dj Wich o novince: Je to mé doposud nejlepší sólo. Hudebně jsem dospěl a zvukově se posunul

Z dílny domácího producenta Dje Wiche přichází jedno z nejvíc očekávaných tuzemských alb tohoto roku. Představí na něm dlouholeté zkušenosti za doprovodu toho nejlepšího ze současné česko-slovenské scény. Album "Veni, Vidi, Wich" nabídne nový zvuk a seznam zajímavých hostů.

 
DJ Wich vydal za svou kariéru nespočet skladeb, videoklipů a desek, jejichž počet se rozšíří o třetí sólový projekt. Nadupané album vychází 15.prosince pod Golden Touch Records. Deska nese název Veni, Vidi, Wich, obsahuje 22 skladeb a o hosty nebude nouze. DJ Wich na ní propojil ty největší ikony české a slovenské hudební scény. Slyšet tak můžete ty nejznámější jména jako je Rytmus, Majk Spirit, Ego, Ektor, Ben Cristovao, Paulie Garand, Marpo, Rest, Prago Union, Orion a spoustu dalších.  
 
“Veni, Vidi, Wich je můj doposud nejlepší sólový počin. Hudebně jsem dospěl a zvukově se posunul," komentuje DJ Wich svůj nový projekt a dodává: "Uslyšíš spoustu stylů, které mě ovlivnily během posledních pár let, ale zároveň tam zůstal klasický Wichův rukopis".
 
Křest desky proběhne 18.3.2017 v pražském klubu Sasazu za účasti většiny hostujících autorů. První ochutnávkou z připravovaného alba je videosingl "Tempo", ke kterému si přizval Kaliho a Separa. Klip má za necelé 2 měsíce od zveřejnění skoro 3 miliony zhlédnutí. Osmatřicetiletý rodák z Prahy se věnuje produkci a djingu již od roku 1998. Tehdy vzniklo duo Indy & Wich, které položilo základní kameny české hip-hopové scény. Tvořil hudbu k filmům Gympl a Ulovit miliardáře. Za svou dlouholetou kariéru získal také mnoho hudebních ocenění, mezi nimiž nechybí Anděl, Žebřík nebo YouTube Awards. 
 
Nové album Veni, Vidi, Wich je jeho třináctým hudebním projektem. Z hudební česko-slovenské špičky s ním už spolupracovali prakticky všichni. Produkoval však i pro světové hvězdy jako je Lil Wayne, M.O.P. nebo Talib Kweli. DJ Wich je producentskou stálicí, která se v branži pohybuje velmi úspěšně téměř dvě dekády a zajisté má i nadále co nabídnout. 
 
Předobjednávky na první kusy alba jsou již spuštěny na www.venividiwich.cz.
 
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná