DFT dovršují novodobou trilogii. Přibližme si cover a tracklist!

Čas nezastavíš, a proto nelze naříkat u svého přehrávače, že nové DeFuckTo nemá už takový nádech jako to staré, které kolem milénia tvořilo historii tuzemského rapu. V roce 2011 jsme zažili comeback této zlínské formace, která svou novodobou historii v těchto dnech dotvoří trilogii deskou „Andělé a Démoni“. Nový nádech, který může přilákat staré příznivce, ale má potenciál zaujmout hlavně i nové posluchače.

Deska je avizována již delší čas, slova se však pomalu stávají skutečností. Pevné datum vydání je stanoveno na 19. dubna a již nyní můžeš objednat v předprodeji ZDE. DFT odhaluje i cover a tracklist, který nabízí hosty jako Kali, David Steel, Tom Malar  nebo Victoria. 11 tracků doplní dvě bonusové věci, které můžete znát již z dřívějška. Instrumentální část obstaral z části sám Headdy, ruku k dílu ale přiložili například i Jeso, Emeres, Billy Hollywood, Peter Pann, ElMurdo nebo Masif.

Pokud si netušil, co si od novinky slibovat, mohou tě nasměrovat tři vydané singly „Andělé a Démoni ft. Kali“, „U mě dobrý“ a „Má to tak být“. Spolu s vydáním desky můžou fanoušci očekávat i další videoklip, který podle dostupných informací nemá být posledním.

Tracklist:

1. Andělé A Démoni feat. Kali 
2. Pevnost 
3. Věřím (prod. by Jeso) 
4. Miss Your Love feat. Victoria 
5. U Mě Dobrý 
6. Bomba V Klubu (prod. by Emeres) 
7. Můžu Yeahbat (prod. by Billy Hollywood) 
8. Jedna Noc (prod. by Peter Pann) 
9. Má To Tak Být 
10. Svatý Grál feat. David Steel & Tom Malar 
11. Message (prod. by ElMurdo) 
12. BONUS TRACK 1: Radikal - Gilotina feat. Torula & DeFuckTo (prod. by Masif) 
13. BONUS TRACK 2: Airfare & DeFuckTo - Hands Up

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná