Delik pomalu odhaluje karty jeho druhé sólo nahrávky. Dočkáme se ještě v listopadu?

Podobně jako James Cole při promování LP Moby Dick sází i Delik během příprav svého druhého sólového alba na tajemství. Redakci to do rukou moc karet nedává. O následníkovi jeho debutu Sloboda z roku 2013 toho totiž zatím moc nevíme a hradbu mlčení nejspíš prolomí autor až v den releasu. K jeho termínu jsme alespoň dostali nápovědu v podobě data spuštění předobjednávek.

 
Od Delikova úspěšného (ale ne tak zásadního) LP Sloboda z roku 2013 uteklo hodně vody a došlo k řadě událostí. Jeho debutu sekundovalo EP Rozlúčka so slobodou, jež ukázalo Delikovo experimentálnější já. Tou asi nejvýraznější změnou byl pro rapové publikum nečekaný rozpad oblíbeného komba Moja Reč na začátku letošního roku. Dlouho bylo ticho po pěšině. Později se k odloučení hlavních tváří kapely vyjádřil Supa v našem rozhovoru. Delik se zase spojil s Grimasem a spolu letos vydali EP Dvojitý zásah.
 
 
Po čtyřech letech od desky Sloboda by se měl někdejší člen MR vrátit se sólovou deskou MVP, jež má obsahovat šestnáct nových skladeb. Cover nebo tracklist zatím k dispozici není, stejně jako žádný oficiální singl nebo videoklip. Ten by měl přijít společně s vydáním desky, na níž se podle tiskové zprávy dále ukážou Vec, Tono S., Gleb, ADiss, Elpe, Aless a Zmetok Drama. Ne zrovna sdílný zůstal Delik i u informací, co se týče zapojených producentů, mělo by se však jednat o zavedená i méně známá jména.
 
Album Delik - MVP zatím nemá datum vydání, předobjednávky ale budou spuštěny 15. listopadu.
 
 
Zdroje: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná