Decko odhaluje posledních tři a půl roku svého dospělého já

Rozjetý vlak sólovek GR Teamu jede dál. Stejně jako H16 se i majitelé východního jadrného slovníku letos rozešli do studií za svými sólovými projekty. Tono S. na to šel chytře a svou extrovertní povahu zvěčnil v první polovině roku deskou s alibistickým názvem "Fíčuringy". Spuštění předprodeje své třetí sólovky "Diabol nosí bradu" nyní ohlašuje Decko.

 
Ten Decko, kterého jsme znali na jeho deskách "Utečenec" a "Kronikár" a prostřednictvím tvorby GR Teamu, je dnes přece jen někým trochu jiným, než byl před pár lety. Asi nejvýznamější změnou v jeho životě je fakt, že se svojí drahou polovičkou již vychovává Decka juniora, přičemž osobní skladbu "Šťastný ako nikdy predtým" na toto téma mohli posluchači nedávno registrovat díky zajímavému videoklipu. Venku je zároveň singl "Semafor".
 
Cover a tracklist, který můžete studovat níže, odhalil jména hostů a producentů. Za mikrofonem nechybí samozřejmě Tono S. a Danosť z GR Teamu, Opak či Moloch Vlavo. Scratche patří DJ Mikovi, DJi Metysovi a produkce si mezi sebou rozebrali Majstro, Billy Hollywood, DJ Fatte, Mugis, OrtoDogz a další. "Decko sa v prvom rade sústredil na kvalitný výber inštrumentálok a do finálnej podoby nechal vybrúsiť niekolko skutučných lahôdok," píše se v tiskové zprávě. Brzy se přesvědčíme.
 
Album "Decko - Diabol nosí bradu" vychází 23. září v klasické nebo sběratelské edici tzv. fan boxu, který obsahuje tričko z limitované série a samolepky. Objednávat můžete na shop.gramorokkaz.com.
 
 
01. Diabol nosí bradu (+ DJ Miko / hudba: Majstro)
02. Stále som 5ržalka (+ Moloch Vlavo, Opak & Mona / hudba: Analytik)
03. Šuflikant (hudba: OrtoDogz)
04. Nikdy (+ Mykill Miers & Q-Unique / hudba: Mugis)
05. Hádanka (hudba: Analytik)
06. G.R.T.E.A.M. (+ GR Team & DJ Fatte / hudba: DJ Fatte)
07. Semafor (hudba: Majstro)
08. Šťastný ako nikdy predtým (hudba: OrtoDogz)
09. Maylayovo tajomstvo (skit)
10. Smokenhagen (+ Maylay Sparks, Chukk Rukkuz & DJ Equal / hudba: Ruzbeatz)
11. Starý klasik (+ DJ Metys / hudba: Analytik)
12. ČO-NO-SI-JO-ŽO!? (hudba: Billy Hollywood)
13. 2 a pol chlapa RMX (+ Tono S. & DJ Metys / hudba: OrtoDogz)
 
 
Zdroje: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná