Dead Team hlásí konec práce na desce a posílá ven první klip

ZNK je v posledních letech jednou z nejplodnějších stájí na mapě české scény. Horrorcorový label sdružuje několik přátel s chlípnými a nemravnými myšlenkami, kteří se nestydí s nimi častovat okolí. Litoměřická banda označovaná jako Terror Crew je prozatím uložena k ledu, neboť Hades podnikl výlet do míst odvykajících choutky na zakázané neřesti. Evil Dope však nechce zůstat neaktivní, proto po své sólovce oživuje nový projekt, který na nás v červnu zaútočí se svým albem.

První nosič formace Dead Team ponese název „Nebezpečná aktivita“ a datum vydání autoři stanovili na 1. červen, který je v kalendáři znám jako Den dětí. Partička, kterou bylo již několikrát možné vidět na mejdanech ZNK v pražském Stormu, si pro nás připravila 17 stop, ze kterých bude 15 plnohodnotných tracků. 

Při poslechu budeš moci být svědkem vyvolávání ďábla, vize autorů o blízkém konci světa a další motivy, jak jsme u nich zvyklí. Co se týče hostů, tak svůj part zdárně v čase odevzdali Řezník a slovenská Alfa Sekta. Monopol na beatu bude mít Mortem, ale fanoušky neurazí ani účast Czmelák a a Cetyse. Jelikož již nový nosič přešlapuje před dveřmi, Dead Team se rozhodl pustit do světa sing „Evil zmrdi“, který se dočkal i vizuálního zpracování. Pokud si chceš jejich dílo předobjednat, můžeš tak učinit ZDE

Tracklist:

01. Intro
02. Satanistická Sekta
03. Mass Murder Shit
04. Dead Team
05. Mafián
06. Nebezpečná Aktivita
07. Sérioví Vrazi
08. Sickheadz feat . Řezník
09. Tekutá Modernita
10. Evil Zmrdi 
11. Váleční  Štváči
12. Nesnesitelná Těžkost Bytí
13. Pakt
14. Demonia feat. Alfa Sekta
15. Tartarus
16. Otroci Univerzu
17. Outro
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná