Co si připravil do Live from the streets vol. 3 Mr. Green?

Není nad kvalitní sampling a kreativní producenty. Tuto kombinaci rozhodně vystihuje Mr. Green a jeho série Live from the Streets, které třetí pokračování je právě v přípravě. Na koho se můžeme těšit?

To, že se Mr. Greenovi dostáva popularity nelze odepřít. Po prvním počinu na mikrofonu, o kterém jsme vás informovali zde, je zpět a ohlašuje třetí sérií dokumentárně-hudebního seriálu Live from the streets. O co jde? Mr. Green nahrává ty nejrůznější zvuky z ulice, jako auta, motorky, nebo třeba jezdce na BMX nebo skejtery, následně seká a sampluje tyto zvuky a skládá beat. Do beatu pak rapujou různí emcees, v prvních dvou seriích jste mohli slyšet Malika B, Immortal Technique, Blacastana, Freddieho Gibbse a mnoho dalších.


A kdo bude hostovat v třetím díle? Opět půjde o několik velkých jmen, jelikož si beaty od Mr. Greena pořizuje čím dál tim víc emcees světového formátu. Pozvání do třetí série tak přijali R.A. The Rugged Man, KRS-ONE, Wacka Flocka, Flava' Flave nebo A$AP Ferg. Myslím, že je jasné, že Green má v plánu předčit předešlé díly a přitáhnout ještě více pozornosti. Vydání prvního dílu budeme pro Vás samozřejmě monitorovat.


Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná