Co na podzim plánuje Slovenský producent Majstro?

Když se řekne Gramo Rokkaz, není asi potřeba nikomu nic vysvětlovat ani představovat. A jak je tomu v případě producenta jménem Majstro? Možná si představíte maníka ve fraku s taktovkou v ruce a pocuchaným účesem, ale né, toho majstra teď nemáme na mysli.

Majstro je Slovák, který úzce spolupracuje s Gramo Rokkaz a mohli jste slyšet jeho beaty v skladbách jako Decko – To meno na 5, nebo Separ a Decko – Intrigánské dievčatká (Dramatikz diss). Komu jsou tyto beaty známé, je již teď jasné, že jde o producenta s vytříbeným vkusem a to, že pro spolupráci si jej vybral i Tono S. nebo Pra3x tuto skutečnost jenom podtrhuje.

Pro svůj nový projekt se rozhodli k spolupráci s mladou Slovenskou zpěvačkou Veronikou Noemi Morávkovou. Jejich EP nese symbolický název New Breath. Nosič bude mít 4 stopy:

1. New Breath

2. Take It Easy

3. Kračať Vpred

4. Dream

K dispozicií je již dnes první singl, který nese stejnojmenný název New Breath. EP vznikalo v studiu Astorka, na půdě Brněnské akademie muzických umění, kde Noemi momentálně studuje. O finální master se postaral Palio.

Album vychází třetího Listopadu v nákladu pouhých 50 kusů, objednávat jej lze na emailu noemi_m@outlook.com a i když nejde o typicky hiphopový počin, stojí za to si jej vyslechnout.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná