Co je Éra Déra a kdo ojel Pergnerku? Sodoma Gomora ti to už brzo zodpoví

Jestli si pořád někdo naivně myslí, že český horor core stojí na okraji zájmu a hraje druhé či třetí housle, tak ať si radši strčí smyčec do krku a polkne. Jako důkaz, že tomuhle specifickému žánru propadá čím dál tím více lidí, předkládám fakt, že nové video od nejnechutnější české skupiny Sodoma Gomora má během jednoho dne 15 tisíc zhlédnutí. To asi není už jen malá parta kámošů.

Koukání na nový klip “Insane Insane“ dosloví bolí. Když vidím, jak se tam frajeři propichujou jehlama a dobrovolně dělají ze sebe Tleskačovo ježka v kleci, kroutim se jak klubko hadů. Jestli byli Cypress Hill Insane in the brain, potom nevím, co jsou Řezník a DeSade.

Každopádně to už nebude dlouho trvat a brzy zjistíme, jak daleko tentokrát pustili fantazii na špacír. Jejich nová deska Éra Déra vychází už 8.3. a už teď může fanoušek využít štědré nabídky
v podobě předprodeje a přidružených bonusů. Za 250Kč je možné na stránkách ZNK získat podepsané album Éra Déra, připínací placku Éra Déra a ještě jedno nové CD od Sodomy, které obsahuje remixy, featuringy a nevydané tracky. Na hostování byl přibrán MC Cumblood z Butchers Harem, americká rapperka Razakel, ruský rapper Heaven, kníže pornofolku Záviš a Terror Crew. Na pomoc při nahrávání byli přizvání i hudebníci z kapely Hentai Corporation a Ota Klempíř.

Mrkněte na cover, tracklist, který opět v sobě ukrývá několik zajímavých názvů a mrkněte na klip “Insane Insane“, který se z části natáčel v Bohnicích a z části v tetovacím studiu hell.cz pod taktovkou Martyho Pohla, s kamerou a střihem Rashida Garipova a za pomoci Jaro Vacka.

Tracklist:

    01. Definice Déra
    02. Éra Déra
    03. Českej Rap je Dead
    04. Insane Insane
    05. Nezapadam
    06. Faktor Strachu
    07. Pícham Tvoji Starou
    08. Sodomagor
    09. Colonic Strangulation (feat. MC Cumblood)
    10. V Nervu
    11. Mr*al sem Pergnerku
    12. Beyond the Pain (feat. Razakel & Heaven)
    13. Udílení Cen
    14. Ta Svině mi Byla Nevěrná
    15. Kouřící Hlavy
    16. Opilá Soulož (feat. Záviš)
    17. ZNK Homies (feat. Terror Crew)

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Péťa Parléř
  • Péťa Parléř
  • 09.39 dne 10.03.2013

na www.partyplus.cz o tom psali taky. doufám že bude pořádnej křest :)

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná