Jaké koledy chystají pro letošní Vánoce Cereal a Deryck?

Kdo snídá se slovenským hip hopem už nějaký pátek, není mu jistě jméno talentovaného Cereala neznámé. Slyšet byl v instrumentálech, které pro něj ve své době připravil Lkama. A co má interpret se slušným hlasem a ostrým frázováním společného se zavedenou formací Gramo Rokkaz? Derycka. S ním totiž Cereal připravuje nové album, která je prakticky za dveřmi.

Tvůrčí tandem pojmenoval desku úderně znějícím názvem "Za trest!". Kromě vlastní invence počítá i s několika zajímavými hosty, především z řad DJs. Pozvání přijali třeba 3CK, Ykve nebo Metys a mnoho dalších. Za mikforon se postavil Mc M-Tri a zpěv ve skladbě "Čo spravím?" obstaral Phil Shadow.

Posluchači zatím mohli zaregistrovat celkem tři dosud vydané singly "Ticho", "Mesto" a nejnovější kousek opět s jednoduchým názvem "Kombo".  Dvojice Cereal & Deryck se ovšem rozhodli zajít ještě dál a posílají snippet, cover a tracklist, které vám o albu "Za Trest!" prozradí dostatek. Po tematické stránce nás zřejmě nečeká žádná revoluce, hlasové proporce Cereala a Deryckův instrumentální cit by ale mohly být důvodem, proč společnému projektu této dvojice věnovat pozornost.

Album "Cereal & Deryck - Za trest!" vychází 15. 12. pod Ortodogz Music. Předprodej alba bude spuštěn brzy.

TRACKLIST:

01. Kombo + Dj Mikroman

02. Mesto + Dj Ykve

03. Pokorný + Dj 3CK

04. Nenormálne

05. Hip hop umiera

06. Začali mi písať

07. Čo spravím? + Phil Shadow

08. Tmavý svet

09. Chceš viac? + M-Tri & Dj Leecy T

10. Nechaj ma dýchať

11. Nemáš nárok

12. Ticho

13. Za trest

14. Outro

15. Šťastie + Dj Metys

 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná