Co čekat od Penerů v roce 2017? Plány už jsou jasně dané...

Víte, kolik bylo krkavců, nebo statečných? Co nevidět už to bude přesně tolik let, co Peneři strýčka Homeboye vyslali do oběhu svou poslední společnou dlouhohrající nahrávku "Epilog". Jestli se tam venku najde někdo, kdo čeká návrat právě v roce 2017, nechť zapomene. Na případnou další práci pod hlavičkou tří písmen P, S a H totiž dojde nejdříve v roce 2018

Rozběhlá sezona, v níž mimochodem dojde i na knižní titul mapující dvě dekády fungování labelů Terorist? a BiggBoss, je v případě všech tří součástek ve znamení sólových štací. Miky Vorel, jehož poslední přihlášení proběhlo formou mixtapu "Nevaho", chce podle zpráv svého labelu směřovat vydání následovníka "Nočního vidění" až k samému závěru roku. Do té doby jisto jistě přilétne několik singlů.
 
Aktivní bude také Dj Mike T, který už v minulosti stál na vlastních nohou díky dvoudílné sérii "H.P.T.N.". Letos ale vyrukuje s jiným názvem i "trošku jiným" konceptem. "Těšit se můžete na zajímavé fúze a propojení jmen, jež byste třeba tak úplně nečekali," informoval server biggboss.cz na adresu producenta, který začal makat na vlastním materiálu po "Tak a teď" s Vladimírem, Smackem a Pil Cm. Také druhý klip, který byl opět svěřen Vítu Hradilovi, mimochodem nabídne tři rappery, na jejichž jména si ale musíme počkat.
 
A aby byl výčet kompletní, nemůže chybět ani výše naťuklý V518, jenž zkraje nového kalendářního období nabral směr Afrika, na jejímž východním pobřeží u Indického oceánu se momentálně věnuje knize o souostroví Zanzibar. Veterán domácí branže však současně avizoval, že se zaměřuje i na psaní textů na třetí sólo počin, jenž v diskografii doplní předchůdce "Gorila vs. Architekt" a "Idiot". "Vedle projektu knihy o současný kultuře Zanzibaru tu píšu i novou desku, třetí solový album. Čeká mě tu pět tejdnů soulože s děvkou zvanou rap, one love," uzavřel na svém Facebooku ten, jenž se nedávno objevil na sci-fi novince Karaoke Tundry.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná