Členové Mojí Reči a H16 na záletech. Delik a Grimaso finišují společné EP

Jak by vypadalo společné album Mojí Reči a H16? Těžko odhadovat, ale malou nápovědu by mohla dát výborná skladba "Na dne", jež tvrdí muziku na předposledním albu druhé jmenované party "Rýmy, hudba, boh".

Dva aktéři z onoho tracku, konkrétně autor jedné ze slok Delik a tvůrce beatu Grimaso, které bylo možno zastihnout i na starším disku "Heartbeat" v "Makám stále", se brzy potkají znovu a protože se bavíme o práci ve studiu a opakovaných sessions, vznikne z toho celé EP.
 
"Práce na épéčku s Delikem finišují, bude to krásné," pochlubil se na sociální síti beatmaker bratislavské Jednašestky, jenž na novém Garandově nosiči "Nirvana" instrumentálně zaštítil song "Penicilin".
 
A co dosud víme? EP se bude (že by po vzoru Jean-Claude van Dammeho?) jmenovat "Dvojitý zásah" a ačkoliv přesný termín vydání ohlášen není, kouzelná formulka "coming soon" dává naději na jaro/léto.
 
Nu a co čekat? Nejaktivnější dobrý chlapec z Handlové, jenž je naposledy podepsán pod LP "Offline", použil hashtag "boomtrap", ovšem moudřeší budeme až s prvním audiem. Zatím máme jen jistotu, že před námi leží něco ze soudku "real recognize real".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná