Česko a Slovensko se opět spojí na albu Majselfa s Restem

Když Rest dokončoval druhé album "Střepy", prozradil v jednom z rozhovorů, že s DJem Fattem se jedná o výhledově poslední album. Dvě hostovačky, kterými přispěl k výše zmíněné desce Majself, již tehdy naznačili, kam budou směřovat další kroky někdejšího neporazitelného freestylera. Majself a Rest totiž připravují společný materiál!

Ještě koncem ledna avizoval Rest nahrání featuringu pro album "Eden", jež připravuje Majself ve spolupráci s GrizzlyBeatz. O dva týdny později již prokoukla prostřednictvím Restova profilu na sociálních sítích informace: "Započali sme práce na našem společnym nosiči." Kromě toho má také autor kultovní "Premiéry" v záloze sloku pro album "Kopanec múzy 2" Plexa a Mugise a objevit by se měl i v chystaném počinu, na němž intenzivně maká Torula.
 
Pražský článek nového česko-slovenského tvůrčího tandemu dále prozradil, že hudební složka nebude spočívat jen na bedrech spřízněných producentů z labelů Ty Nikdy a Neni problem. Dosud zveřejněným producentem je zatím ODD. Šanci objevit se na albu, které by oba autoři rádi dokončili do léta, mají i ti, kteří šijí beaty doma na koleni. A nemusí se jednat vysloveně o boombap.
 
Sám Rest k tomu dodává: "Ať se lidi nebojej poslat cokoli. Nemyslim tim sračky, ale ať se nehraničej stylama a posílaj jednoduše to, co je podle nich top z jejich tvorby. Může se stát, že nám sedne to, o čem by si zrovna řekli, že se nám nikdy nemůže líbit." Své beaty můžete posílat na mail: poslibanger@gmail.com.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná