Čekáš na Crystal Meth? Počkej si. Method Man má na léto lepší plán

Fanoušci vyčkávající Method Manovo dlouho slibované LP „Crystal Meth“ či "Blackout 3" s parťákem Redmanem by se měli mít na pozoru. Ne. Bohužel ani jeden z očekávaných releasů zatím venku není a v případě pátého studiového sólo alba člena Wu-Tang Clanu začínám mít stejné pochybnosti jako v případě "Liquid Swords 2", které slibuje GZA. Vždyť Methovo poslední sólo vyšlo v roce 2006 - před devíti lety.

 
O to větší zájem vzbuzuje oznámení, že pódiové zvíře a miláček filmového plátna slibuje ještě na tento rok další album. To ponese název "The Meth Lab" a vyjít by mělo ještě v během prázdnin. A dle vyjádření samotného Johnnyho Blazea to vypadá, že by se nemělo jednat o nějakého levobočka od cesty.
 
„Chtěl jsem, aby tohle album bylo něco jako platforma pro víc umělců ze Staten Islandu, kteří by měli bejt slyšet a nejsou slyšet jenom proto, že to není Wu-Tang. Chci tím říct, že jsme nikdy nechtěli nikoho blokovat v možnostech získání nahrávacích smluv. Tím myslím, že hudební průmysl funguje ve smyslu - neopravuj nic, co není rozbitý. Základní je, že Staten Island má spoustu talentů i mimo Wu-Tang a ty děti jsou skvělí! Chtěl jsem jim jen poskytnout prostor, aby byly slyšet," uvádí Method Man na stránkách pitchfork.com. Nakonec to s tím čekáním na "Crystal Meth" není tak zlé, ne?
 
 
Deska "The Meth Lab" má tak hlavně patriotický rozměr a vyučovat na ní budou kromě Metha také Raekwon, Streetlife, Inspectah Deck, Hanz On a chybět nebude ani parťák Redman. Instrumentály obstarají Ron Browz, Allah Mathematics či J57. Těšit se můžeme i na produkci 4th Disciple. Venku je také cover, u něhož však zatím nemůžeme spolehlivě potvrdit, zda se jedná o jeho definitivní podobu. Konkrétní obrysy dává chystanému materiálu hlavně pilotní singl, který doprovází i trailer k animovanému videoklipu. Dejte si to. Je to nálož. 
 
UPDATE: Meth od cesty sebral materiál producenta Harryho Frauda a natočil vlastní představu "88 Coupes".
 
Desky "Method Man - The Meth Lab" bychom se měli dočkat 21. srpna.
 
 
 
 
Zdroj: 2dopeboyz.com, pitchfork.com; zdroj obrázku: pitchfork.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná