Bude The Documentary 2 důstojným pokračováním?

Jaro ovládnul Kendrick Lamar. Léto si přivlastnil Dr. Dre. A aby se kruh uzavřel, tak Game má v plánu být pánem podzimu. Zástupce prostřední ze tří generací Comptonu k tomu má slušně nakročeno.

Ještě před měsícem se pořádně nevědělo, kdy The Documentary 2 vyjde. Nedlouho poté bylo rozhodnuto o datu vydání a volba padla na 25. září. To vydrželo jen krátce, protože album nakonec vyjde o čtrnáct dní později - 9. října. To už je na tuty, protože album už je na iTunes ke koupi s tracklistem, ukázkami a vším okolo. Game si odjakživa rád zval hosty na svá alba a tohle nijak z nastoleného nevybočuje. Je jich sice hodně, ale na jeho poměry zas ne tak moc. Album je delší než předchozí Jesus Piece a hostů je přitom méně. A přestože Game už teď nemůže využívat zázemí velkého labelu, tak to rozhodně nejsou žádná béčka. Mít za kamarády lidi jako Kendrick Lamar, Snoop Dogg, Ice Cube, Dr. Dre, Diddy, Q-Tip, Jelly Roll, Kanye West, will.i.am, Ab-Soul, Future nebo DeJ Loaf se hodí.

A být nezávislý taktéž neznamená tak znít. Nejvíce prostoru dostali mladí producenti, hlavně Bongo the Drum Gahd, ale z rukopisu byste to poznali jen těžko a mezi velikány typu DJ Premier, Dr. Dre a Cool & Dre se rozhodně neztratí. Jak jsem k tomu došel? Na iTunes jsou dostupné ukázky všech songů, ze kterých si můžete udělat dost dobrý obrázek o tom, jaké album bude. Já to vidím tak, že by to po předchozích několika přešlapech mohlo být zase povedené album od dříve největší hvězdy západního pobřeží. Na úroveň prvních dvou desek, The Documentary a Doctor's Advocate, asi mít nebude, ale ostudu si s ním taky neudělá.

1. Intro – Documentary 2
2. On Me (feat. Kendrick Lamar)
3. Step Up (feat. Dej Loaf & Sha Sha)
4. Don't Trip (feat. Ice Cube, Dr. Dre & will.i.am)
5. Standing On Ferraris (feat. Diddy)
6. Dollar and a Dream (feat. Ab-Soul)
7. Made In America (feat. Marcus Black)
8. Hashtag (feat. Jelly Roll)
9. Circles (feat. Q-Tip, Eric Bellinger & Sha Sha)
10. Uncle (Skit)
11. Dedicated (feat. Future & Sonyae)
12. Bitch You Ain't Shit
13. Summertime (feat. Jelly Roll)
14. Mula (feat. Kanye West)
15. The Documentary 2
16. New York, New York
17. 100 (feat. Drake)
18. Just Another Day
19. LA (feat. Snoop Dogg, will.i.am & Fergie)

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná