Bonez MC a RAF Camora pokračují v úspěšné spolupráci. Co čítá jejich ostře sledované dílo?

U našich západních sousedů je v posledních dnech rušno. Způsobil to jeden avizovaný nosič, přestože kvalitních desek tam vychází každý rok několik desítek. RAF Camora a Bonez MC dávají opět hlavy dohromady a avizují pokračování veleúspěšného díla „Palmen aus Plastik“. Stát se tak má již v říjnu tohoto roku.

V září roku 2016 zasáhli německou scénu jako dlouho nikdo. Horký nádech z mrazivého severu. Nečekané. Hamburk a Berlín spojily síly a výsledkem byla deska, která se těšila takovému úspěchu, že se jen pár měsíců poté dočkala ještě bonusové reedice, která čítala další nové věci. V té chvíli se již ve vizuálech oba autoři nepyšnili jen drahými auty a krokodýly na vodítku, ale i oceněními za jejich společný projekt.

„Palmen aus Plastik“ se nesmazatelně zapsalo do historie této scény a mnohými je bráno za klasiku, přestože teprve dva roky starou. Fanoušci jim leželi u nohou, kritici jen naprázdno polkli a uznali kvalitu. Bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme pokračování. Dle dostupných indicií se tak stane již 5. října. Že se něco chystá, dokládala i skladba „Beste leben“. Brzy se prý dočkáme podle Boneze i videa, které sežralo 200 tisíc eur.

„Celé to první album bylo zábavným projektem, které mě nabilo energií. Všichni nám radili, ať to vydáme tiše, že to mnozí v Německu nepochopí, ale opak byl pravdou. Sami jsme byli překvapeni, jak rychle si k tomu lidé našli cestu,“ nechal se slyšet RAF Camora, který je původem z Rakouska, ale už neodmyslitelně patří do německé rapové smetánky. Je to i díky jeho aktivitě, neboť stihl v mezidobí vydat i dvě sóla „Anthrazit“ a „Anthrazit RR“ půl roku od sebe.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná