Ať žije A$AP Rocky

Dnes všichni, kdo dělají hudbu na vrcholové úrovni, počítají s tím, že se k lidem dostane dříve než v den oficiálního vydání. Ale počítá se s tím tak týden před vydáním a ne rovnou celý měsíc, jak se to stalo Rockymu s jeho debutem Long.Live.A$AP.

My se ale zaměříme na to, co vyšlo oficiální cestou a to je titulní track z alba, nově doplněný i o klip, který přidělá další starosti lidem věřících v tajné společnosti. Další singl z alba to zatím není, protože Fuckin' Problems se daří a vypadá to, že ještě neřekl poslední slovo.

Na deluxe edici alba měl původně jako bonus být přilepen remix songu Pretty Flacko s Gucci Manem, Waka Flockou a Pharrellem. Je tu jedno ale a to totiž to, že původní track udělal SpaceGhostPurpp a ten s Rockym už není kamarád, takže tracklist se musel měnit. Nicméně ani tento track se před námi nedokázal schovat a tak si jej můžete nachystat na 15. ledna, kdy album Long.Live.A$AP oficiálně vychází, a vložit si jej do vlastní verze. Pokud si beat porovnáte s originálem, tak najdete pár rozdílů. Asi z toho důvodu, že jde o předělávku původní instrumentálky.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná