RUKAHORE_SHOP_BANNER

Astronautalis svým EP láká na nové album a velké turné

Byl tady koncem roku a na přelomu jara a léta se zase vrátí. Moc zámořských rapperů, kteří takhle jezdí po Evropě, a hlavně po té východní, moc není. Tentokrát by s sebou měl přivézt i novou desku.

Na tu se čeká od roku 2011, kdy vydal This Is Our Science. V mezičase sice stihl spolu s muzikanty z Bon Iver společný projekt Jason Feathers, ale očekávaná sólovka byla stále odkládaná. Její čas nadešel nyní a ač se neví, kdy přesně svou pátou sólovku s názvem Cut the Body Loose vydá, s největší pravděpodobností to stihne do turné, které se rozjede na začátku května v USA a o pár dní později se přesune i do Evropy. Itinerář ještě není kompletní, ale zatím se na něm nacházejí zastávky v Bratislavě, Žilině, na Pohodě v Trenčíně a na Rock for People v Hradci Králové. Turné bude výjimečně v tom, že s ním pojede i jeho dřívější šéf Ceschi a doprovodí je producent Factor Chandelier. Takže spousta kvalitního indie rapu.

Ještě zpátky k albu. Opět bude hodně osobní a za těch pět uplynulých let určitě nastřádal spoustu nápadů, o kterých mohl psát. Někteří už album, nebo jeho část, slyšeli a popisují, že je jednak o ztrátě a zklamání, ale na druhou stranu taky o vykoupení a katarzi člověka, který čelí takovému smutku. Jako lákadlo na desku slouží EP SIKE!, pojmenované podle titulního singlu z alba. EP vzniklo z důvodu, že pro ostatní tři tracky, Papillion, Interbellum, You Know What It Is!, se nenašlo vhodné místo a tak vyšly alespoň touto cestou. A protože dnes frčí retro, tak si je můžete koupit i na kazetě v limitované edici. Nejdřív se ale podívejte na klip, které je zjevně nízkorozpočtový, ale svůj účel splní. Na albu má být slyšet vliv jihu a lidí jako Trick Daddy, Mystikal, Three 6 Mafia a Master P a spol. V SIKE! je tento vliv slyšet, i když v trochu jiné podobě, než to dělá většina lidí.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná