RUKAHORE_SHOP_BANNER

Aprílový výlet s CunninLynguists

V březnu 2011 vydalo trio z Kentucky své zatím poslední album Oneirology. Vzhledem k jeho kvalitám bylo trochu na škodu, že se každý ze tří členů začal věnovat vlastním věcem. Ale už za měsíc se společně vrací s novým albem.

To se bude jmenovat Strange Journey Volume Three a naváže na druhý díl z roku 2009, kde bylo plno zajímavých hostů - Macklemore, Sean Price, Freddie Gibbs, E-40 nebo Evidence. I trojka bude na hostovačky bohatá. Netradiční je v tom, že o hostech nerozhodovali sami CunninLynguists, ale fanoušci. Jediným kritériem bylo to, aby na ně měli peníze, takže mainstreamoví lidé u velkých labelů byli hned mimo hru. I tak ale bylo z čeho vybírat a výběrovým řízením, kde rozhodoval hlas lidu, prošli následující: Aesop Rock, Sadistik, RJD2, Brother Ali, Del The Funkee Homosapien, Masta Ace, Celph Titled, Tonedeff, Grieves, Murs a taky Zumbi ze Zion I, který se objevil na nově vydaném singlu In The City.

Lidé rozhodovali i o tom, jaká témata budou probírána v textech, kdo pomůže produkcí (Thomax z Norska) a taky jak bude vypadat obal alba. Návrhy byly tři a zvolen byl ten první, kde se jejich Chrysler Imperial z obalu druhého dílu vydává na cestu do vesmíru. Zbylé dva nepoletí jen tak do koše, ale najdou využití na plakátu a vinylu. Album vychází přesně za měsíc - 1. dubna. A před pár dny to bylo deset let, co Kno vydal remixované Jay-Zho The Black Album. The White Al-bul-um je dostupné na bandcampu.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná