A$AP Rocky ulovil na své koncepční album věhlasného producenta Dangera Mouse

Newyorský střelec A$AP Rocky vydal teprve v květnu své povedené album "At.Long.Last.ASAP" a už se chlubí pracemi na dalším projektu. Chystaný materiál, jehož bychom se měli dočkat v příštím roce, však není obvyklého charakteru. Nosič koncepčního ražení totiž připravuje s věhlasným newyorským producentem Danger Mousem.

 
Zveřejnění chystané spolupráce s multitalentovaným hudebníkem si schoval harlemský rodák pro rádiovou show Pharrella Williamse OTHERtone Beats 1. "Jsme rádi, že jsme to už udělali," odpověděl Asap Rocky na Pharrellovu otázku, zda se chystají pracovat na koncepční nahrávce. "Danger Mouse je blázen. Lidi nemůžou podobnou sr*čku dostatečně ocenit. Hlavně, že on mi říkal: 'Jo kámo, přinášíš mi tu stránku věci, kterou potřebuju.' Cítím, že to samé přináší on mě. Máme nahrávky. Nemůžu se dočkat, až vám je pustíme," doplnil Rakim Mayers svoji odpověď.
 
Brian Joseph Burton aka Danger Mouse z amerického města White Plains se dostal do povědomí posluchačů v roce 2004, když sofistikovaně spojil akapely z Jay-Zho "The Black Album" s instrumentály z LP "White Album" kapely The Beatles. Výsledek vtipně pojmenoval jako "The Grey Album". Následovala produkce desek kapel jako Gorillaz, Red Hot Chilli Peppers či Black Keys, bezpočet nominací a několik ocenění. Z rapového soudku pak mohou posluchači znát jeho spolupráci s MF Doomem jako Danger Doom nebo prostřednictvím desek CeeLo Greena.
 
 
Zdroje: allhiphop.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná