5 Mc´s, 5 beatmakerů, 1 Dj: Ty Nikdy oznámili na příští měsíc společné album

Členové Ty Nikdy se vrhnou na led, na němž už bruslili v rámci posse-tracků "Bylo nás čtyři" nebo "Dva světy" s beaty velkými jako oči Mily Kunis. Ono kluziště bude představovat první regulérní a plnohodnotné album celé smečky, která je roztahaná z Liberce až po Trnavu.

"Capo di Tutti Capi" bobtnajícího labelu blogoval a vylezlo z toho malé překvapení, které se netýká avizované desky slovenského stylera a nejnovější posily Boy Wondera, ale ještě něčeho mohutnějšího: "Nějak jsme se s klukama bavili vloni v říjnu, co se udělá za releasy další rok. Gey makal s Fattem na desce, já jsem měl v plánu udělat sólo s hodně producentama, vesměs z labelu. Adam psal věci s Pauliem dohromady. Ten label přináší samovolně definici toho fellení a tvoření věcí společně. Nakopávání. Funguje to jako samostatná jednotka, nikdo není externí. Interní znamená mega součást > proto si toho, co je, vážím. Ani už si přesně nevybavuju ten moment, kdy jsme se ale rozhodli, že se na všechny aktivity a sólo plány vyserem a uděláme společnou desku. Ne sampler, ne sólo tracky za sebou pod střechou labelu, ale společnou desku TyNikdy," oznámil bývalý frontman dnes již neexistující formace Dilema.
 
Lehčí konkretizace a na sebe nenechala dlouho čekat a už teď je jasné, že nahrávku, v níž bude mít prsty všech jedenáct pásků TNKD (za předpokládané účasti Dje Aky), doprovodí velká šňůra s více než dvacítkou koncertních zářezů: "Příjemné místo v altánu u Pavla s krbem a dostatkem pití a propisek dalo vzniknout věci, za kterou si stojím a nemůžu se dočkat toho, až to uslyšíte kompletně. Idea, Rest, Paulie, Fatte, Inphy, Dubas, FNTM, Kenny Rough, na poslední chvíli i Gey + doufám v jednu společnou labelovku s Wonderem. Velká tour - přes 20 zastávek. Release party v Queensu s minikoncertem v den vydání. Budeme se snažit, aby všechno vyšlo tak, jak má. Celkem se divím, že se to udrželo všechno v tajnosti takovou dobu, teď můžu potvrdit, že to v březnu vyjde. Takže březen je měsíc labelu," pokračoval v monologu Idea na oficiálních stránkách společnosti, která si na scéně kroutí svůj šestý rok.
 
První hmatatelný důkaz jeho slov dorazil v pondělí večer, kdy se odhalil pilotní singl "Závist", který decentně připomněl dávné časy, kdy ještě vody scény čeřila mělnická Mafya. "Deska začala vznikat na podzim 2011 a jedná se o první nosič, na kterém se podílí všech deset členů Ty Nikdy. Její název proto bude výstižný a jasný: "Label". Nahrávání a postprodukci má na starosti Ondřej Žatkuliak ve studiu Rooftop. Jako první ochutnávku přinášíme singl, který by měl trochu odhalit, jak bude album "Label" zhruba znít. Nebude se jednat o klasický postup, kdy každý z rapperů bude mít svojí sloku, ale vše bude daleko více provázané a textově i technicky promyšlenější. Deska také bude mít, díky spoustě producentů a témat, různé nálady a polohy," píše se v prohlášení.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná