Zvuk Barracudova CD opečovávaly ruce, které obdržely Grammy

Téměř po dvou letech od svého prvního mixtapu "Pouliční ekonomická" připravil Sergei Barracuda své debutové album s názvem "Pouliční ekonomická II – Nechvalně proslulý"!

O tom, že za dva roky se Sergei B. posunul o obrovský kus vpřed nemůže být ani řeč. Získal na své album producenty takového formátu, o jakém se mnohým v tomto zapomenutém koutě světa ani nesnilo. Úvodní singl "Šéfuju", který vydal rovnou s videoklipem, produkoval Lex Luger, jeden ze symbolů moderního zvuku v USA. Ten potvrdil dnes snad už legendárním producentem Drumma Boyem na druhém singlu "Roztáhni nohy". 
 
 
Nahrávání a mix zůstal díky DJ Bussymu a studiu BussynessLand aka Steel City Sound Studiu v domácím městě Ostrava, finále a to mastering ovšem předal do zlatých rukou Grammy ocenněného zvukaře Marka Kidneyho/USA. Jako hosté se nakonec na albu objevil jen Delik z Moja Reč/SK, Smack/CZ a AK rider Adyos aka Pastor. 
 
 
Druhá věc, která o desce lze s jistotou říct je, že je naprosto jedinečná jak hudebně tak po rapové stránce. Nepodobá se ničemu, co by si český nebo slovenský fanoušek mohl kdy poslechnout. Třetí a poslední věc je, že deska vzbuzuje emoce jak negativní tak pozitivní, ale rozhodně nenechává nikoho chladným.
 
Počin je v prodeji jak v Queens shopech, tak na iTunes. V blízké době chystáme rozhovor, kde se dozvíte to co jste chtěli, nebo taky možná ani nechtěli vědět.
 
 

Text: Alien4

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná