Zrechti se vrací po osmi letech ke slovu. Známe tracklist, cover i unikátní námět

Rap v Čechách už má své pevné kořeny, a pokud bychom na mapě republiky hledali nejtučnější šlahouny například na jihu, trkne nás do oka především českobudějovická bašta, kterou reprezentuje i nedaleký Lišov. Všechno to začalo formou ventilu Dizzastar, ale po Budvárku a Jointu bylo k dostání i De Zrechts. Banda dinosaurů, kteří však dupou do rytmů hip-hopu i v roce 2017. Kdo by to čekal, že se po osmi letech vrátí zpět do hry v plné polní?

Pablo Diablo, Many a Only O nesledují a aktuální cukrátka, kterými dnešní hráči balamutí náctileté posluchače, ale deskou cílí především na vysloužilé pamětníky, kteří chtějí kromě nostalgie v přehrávačích roztočit také nějaký ten nový materiál. Fanoušci byli částečně ukojeni v roce 2013 sólem Jelínka, ale hlad je prostě hlad.

V pořadí třetí studiovka nese název „Cesta“ a obsahuje celkem 13 věcí, pro které hudební podklady vytvořil Many. Vše bylo nahráno, vysamplováno a smícháno v jejich domácím studiu L.I. Show. Mezi hosty můžete nalézt jména jako Radimo, DJ Flux či Colectiv. Finální podobu zvuku dodal Tomáš Sochůrek a za zmínění stojí také kreslený cover z dílny Robot X8203. Důležité je také zmínit, že se jedná o jeden velký příběh, proto je nutné desku nasát od první do poslední minuty.

Můžeme ti prozradit, že deska vychází již příští měsíc pod Czarass Beatz Records ve spolupráci s Ty Nikdy Records. Pokud si chceš zkrátit čekání, můžeš nasát první ochutnávku v podobě klipu, který vznikal pod taktovkou Artstar.cz. A co si o svém díle myslí samotní autoři?

Pablo Diablo: „Myslím, že se nám podařilo v "Cestě" vystihnout a zachytit přirozenost života, kterou může někdy prožít každej. Pro mě to byla hlavně výzva po textový stránce, protože o veršovaným scénáři k hip hopovýmu albu, jsem nikdy před tím nepřemejšlel."

Many: „Tahle deska je v podstatě jako mý druhý dítě, který ještě nemám. Vymazlená, neposlušná, zlobivá a milovaná..."

Only O: „Tohle album je pro mně uzavření jedné životní etapy a začátek další. Bylo, je a bude to pro mně výpověď prožitků za určité období, co navždy zůstane ve vzpomínkách a v mým srdci."

Tracklist:

01. První krok
02. Kára
03. Etapa
04. Lis
05. Tunel
06. Vlak
07. S.O.S
08. Závislost
09. Město
10. Tery
11. Rande
12. Taxi
13. Dnešní den
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná