Známe kompletní jízdní řád desky Ronin. Co unikátního ukrývá její obsah?

Brno se v měsíci květnu otřásá v základech a nabízí druhou desku tamního Michajlova, který se s obsahem vážně vůbec nemazlil. Kulometná flow podpořená řadou hostů nabízí velice osobitou a unikátní zpověď, která se otírá i o řadu notoricky známých tváří scény, které se již léta tváří nesestřelitelně. Rozdmýchá tedy nosič „Ronin“ stojaté vody?

Michajlov je drzej floutek s kořeny na Ukrajině a hrdě se k nim i na svém druhém sólu hlásí. U poslechu jeho materiálu můžete sledovat jeho znalosti, které využívá k trefným přirovnáním, jež vás donutí se v nejednom případě pousmát. Desku Ronin nakonec nacpal devatenácti skladbami, které okořenili hosté typu Rest, Idea, Tafrob, El Nino, Pasr, nebo K.O. MC. Mezi producenty pak můžeme registrovat několik známých tváří jako jsou například Smart nebo DJ Opia. 

Nejlépe propagovaná tvář stáje Brno Reprezent pokřtí svou desku již v pátek 26. května v klubu Melodka. Díky dalšímu silnému materiálu nepochybujeme o tom, že o něm budeme slýchávat stále častěji a objeví se třeba i ve vašem městě se svou show. My můžeme jen kvitovat zmrtvýchvstání moravské metropole, kterou čeká zřejmě koncem léta i druhé producentské dítě DJe Opii, které bude mít jasný koncept. Ale o tom zase jindy…

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná