RUKAHORE_SHOP_BANNER

Zkušenosti, bláznovství a neuvěřitelná symbióza? Německý produkt roku už asi přišel na svět

Asi stěží bys hledal na scéně bláznivější bandu. Jasně, jsou tu K.I.Z., kteří dokážou do role Hitlera v klipu obsadit židovského herce, ale pravdou je, že ne každý jim přijde na chuť. Tohle duo je jiné. Marteria jednou vyběhne na stage jako vyzrálý umělec, podruhé v zeleném hávu zní jako žába. Vtipný je ale vždycky a Německu ho milují miliony fanoušků. Když pak nahraje desku s Casperem, kterému humor také není cizí, co to může znamenat? Možná, že výrazného adepta na desku roku.

Název desky není nutné řešit algoritmy ani složitým zjišťováním informací o obou aktérech. 1982 je rokem, který je pojí s příchodem na svět. Oba se také dávno vymanili z čistého rapového kosmu a nyní plní u našich západních sousedů koncertní haly a sportovní stadióny.  Společné album se zdá být chytrým marketingovým tahem, protože kdo víc by dokázal na sebe nabalit takový dav lačný po koupi disku a doprovodného merche?

Výsledek má jen 10 věcí, ale nemusíš být zklamaný délkou. Není tu žádná vata, která by nudila a silné a pestré věci se vám do mozku doslova zahryznou. Celý výsledek vyšel v samotném závěru posledního letního měsíce pod křídly stáje Erstveröffentlichung. Vtipná retrospektiva dvou pětatřicátníků vypráví příběhy, které osloví mladé i staré. Jak to vypadá za oponou, když hvězda spí a smrtelník se plácá s životem?

Tahle placka přesahuje svou dobu humorem a opět poukazuje na fakt, že interpreti rádi dělají nadčasové věci nejen obsahem, ale i zvukem. Doprovází ho zkušenosti na mikrofonu, které projevují nejen v textu, ale i fonetice přednesu. Žánrová metamorfóza dorazila na prodejní pulty a očekává se, že potvrdí fakt, že ve dvou se to lépe táhne. Vždyť loni tuto frázi obhájili Sido a Kool Savas.

Tracklist:

01. 1982 (Als ob's gestern war)
02. Champion Sound
03. Omega
04. Supernova
05. Willkommen in der Vorstadt
06. Adrenalin
07. Chardonney & Purple Haze
08. Denk an dich feat. Kat Frankie
09. Absturz feat. Monchi
10. 2018 (Gratulation)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná