Získá Nazar v Rakousku opět nejvyšší ocenění za nové album?

Zatímco u nás mají problém interpreti zplodit desku i s dvouletým časovým odstupem, na západ od nás se s tím vůbec nepářou a skoro každý rok přináší fanouškům nový a nový materiál. Nejen, že tím vzniká nový repertoár pro neohrané koncerty, ale zároveň to dokazuje flexibilitu, kterou můžeme jen tiše závidět. Výjimkou není ani Nazar, který z rakouské metropole přináší nové album Camouflage.

Nazar je zpět. Vídeňský rapper s íránskými kořeny se upsal rakouské verzi Universalu a pod labelem Wolfpack Entertaiment vydává nové album nesoucí název Camouflage. Ne nadarmo je pasován na krále tamní rapové scény, neboť několik posledních let dokazuje dominanci na rakouském trhu. A nejen tam, neboť si v roce 2011 zahrál i ve filmu Schwarzkopf, kde ztvárnil sebe sama. Nová, v pořadí šestá, deska byla posluchačům nabídnuta 22. srpna a obsahuje 16 skladeb obohacené ještě o čtyři bonusy.

Obsahem jeho textové výpovědi jsou mezilidské vztahu a rodinné tragédie. Nechybí tu ani poukázání na pokrytecké chování rapperů mezi sebou. Tématicky tedy navazuje víceméně na své dílo z loňského roku Fakker Lifestyle, které se dočkalo v Rakousku velkého ohlasu, což dokládalo získané ocenění Amadeus Austrian Music Award.

Tracklist:

01. Intro
02. Rapbeef
03. Freundlicher Diktator
04. Kanax
05. Eines Tages
06. Borderliner
07. Rosenkrieg
08. Zwischen Zeit & Raum Feat Falco
09. Trauerweide
10. Randale
11. Ibrahimovic
12. Schüsse in die Luft Feat Sido
13. 13 Alles Rasiert Feat Celo & Abdi
14. Richtig oder Falsch
15. Camouflage Feat Mark Foster
16. Outro
17. Nazar
18. Vorbei
19. Stresstherapie
20. Karussell

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná