Zástupce nové slovenské vlny Gumbgu posílá svůj debut "333"

Ještě nedávno bych nevěřil, že někdy budu poslouchat reinkarnaci samplingu do newschoolových perkusí. I když podobné dirty spojení bylo vždy lákavé, až do nedávna bylo spíše ojedinělé. Pořádně jej uchopili až noví interpreti a to zejména na Slovensku, kde se těší sledovanosti rapper a producent Gumbgu. Ten momentálně vydává pod novým labelem Milionplus svůj debut "333".

Když se zaposloucháte do Gumbguových singlů "All Wack" nebo "Karlo", ucítíte mírnou podobnost se sestavou HAHA Crew, ze které ostatně autor pochází. Ta však netrvá dlouho, zejména díky charakteristickému otisku autora jak na instrumentálech tak v akapelách. Jeho tvorba není sluníčková a už podle coveru desky, který si můžete prohlédnout i s tracklistem níže, se nezdá, že by se jí chtěla stát.
 
Že současnému členovi A51 není cizí i tradiční diktát, předvádí v novém singlu "Pán času", jehož pojetí je možná olemováno provařeným samplem, ale díky rytmickým bicím a slušivým dohrávkám dostává zvolený motiv nové kouzlo. Veškerá zvuková alchymie vznikla ve spojení HomieBeats a Czech Strings. Výsledné ředění ve formě mixu a masteringu obstaral Risto.
 
Album "Gumbgu - 333" o devíti položkách je již k dostání v eshopu rukahore.
 
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná