West Coast pod Alpami? Nedaleko Bernu vznikají věci, ze kterých se točí hlava

Laik by po prvním poslechu začal hlásit, že mu to připomíná devadesátkový boombap z New Yorku, jiní se klaní k názoru, že těch 60 až 70 bpm inklinuje spíš k západu. Má to nádech špinavého jihu, ale i špetku své domácí Evropy. Uznat se ale musí, že nedaleko Bernu udává tempo parta, která rozhodně přerůstá své město, ba i hranice Švýcarska. Jejich název je La Base.

Pravdou je, že v jejich zemi je to už zaběhlá značka, o které se ví. La Base s producentským týmem Tru Comers v zádech si získali srdce tuzemských fanoušků. Za tu dobu vzniklo již několik materiálů, především pak LP a vinylů. Také v posledním případě se jedná o dvanáct palců, které ukrývají celou řadu zajímavých věcí.

La Base se několik let hledalo, ale jisté je, že už se našlo. Release party proběhla koncem dubna v klubu Coupole v domácím městě a bylo plno. Z přiložených ukázek se můžete udělat obrázek o výsledku jejich snahy, která čítá deset skladeb. „Au-Dessus Des Lois“ se dočkalo vydání třiadvacátého březnového dne a rozhodně se zdá, že o této partě uslyšíme častěji.

Tracklist:

01. Au-Dessus Des Lois (Intro)
02. A Quoi Tu Penses
03. Ballin'
04. Interlude 1
05. Dans Mon Salon feat. Romeo Elvis & Thaïs Diarra
06. Interlude 2
07. La Nuit Est Longue
08. Interlude 3
09. Intouchable
10. Outro
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná