RUKAHORE_SHOP_BANNER

Východ Londýna opět ožívá. Co nabízí člen legendárních OT Crew?

V posledních měsících je pojem Brexit znám již každému. Separace od spolku však začala na Ostrovech v rámci rapu o několik let dříve. Specifický anglický zvuk reprezentuje celá řada jmen, ale mezi nejvýraznější patří rodák z východního Londýna Devlin. Ten nejen povodí Temže představil své třetí sólo „The Devil In“.

Dnes již sedmadvacetiletý rapper z Dagenthamu poprvé upustil od labelu Island Rocords a vydal placku pod svými křídly, tedy Devlin Music. Stalo se tak oficiálně desátý únorový den tohoto roku a „The Devil In“ obsahuje nakonec dvanáct skladeb s hosty jako Skepta, Harry James, Tom Prior nebo Maverick Sabre.

Majitel celé řady hitů se může pyšnit i v tomto případě některými silnými skladbami, které se zaryjí do paměti posluchačů nejen v Londýně. Devlin má díky svému specifickému hlasu a čistému projevu spojenému s dobrou technikou potenciál prorazit i mimo Ostrovy. Jeho třetí sólo je velmi vyzrálou výpovědí o životě a poukazuje v ní na nedostatky, kterými trpí i jedna z nejvyspělejších zemí v Evropě. 

Tracklist:

01. The Devil In
02. Blow Your Mind feat. Maverick Sabre
03. Cold Blooded
04. 50 Grand feat. Skepta
05. Corned Beef City
06. Bitches
07. Just Wanna Be Me
08. Life feat. Harry James
09. Blue Skies
10. Crack Baby feat. Tom Prior
11. Stay
12. Castella Freestyle
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná