Vlajková loď z Frankfurtu vyplouvá. Zaslechnou opět v Berlíně sprchu urážek?

Jejich rodiče absolvovali v osmdesátých letech strastiplnou cestu z tehdejší Jugoslávie. Proč? Stejná vidina jako dnes, lepší možnosti pro sebe i svou rodinu. Nebylo proto náhodou, že pár let poté se ve Frankfurtu nad Mohanem rodí malí Celo a Abdi. Hrdinové stáje Azzlack, kteří nechodí pro ostré slovo daleko a ve své vitríně mají více trofejí než tamní fotbalový tým hrající Bundesligu.

Stejně jako ve třech předchozích případech si hoví i na desce „Diaspora“ v kriminálním bahýnku, nejsou jim cizí drogové obchody a dokážou vám v textech popsat výrobu omamných látek. Posluchače občas vyhodí z německé znalosti využíváním cizích slov, převážně pak hlášek z arabštiny, kurdštiny, bosenštiny, albánštiny nebo španělštiny. Často ve své tvorbě také vyslovují lásku k fotbalu, proto jejich přirovnání končí v mnoha případech jmény slavných hráčů. 

Úspěchy jejich nosiče sklízeli nejen na Aggro TV, ale i v žebříčkách HipHop.de. Ke dni 27. říjen čítá jejich diskografie celkem čtyři desky. Jak již bylo zmíněno, ta poslední nese název „Diaspora“ a obsahuje celkem šestnáct skladeb s hosty, které není nutné dlouho představovat: Capo, Capital Bra, LX, Nimo, Hanybal. Sběratelé edic se mohou těšit na bonusy v podobě „Tandem EP“ nebo mixtapu „Mietwagentape“.  Na posledních dlouhohrajících materiálech se velmi nevraživě naváželi do hlavního města Německa. Stalo se tak i nyní?

Tracklist:

01. Prolog 
02. Immer Noch 
03. Mondsichel feat. Hanybal
04. Rillé
05. Schuhkarton 
06. Rhythm N` Flouz feat. Olexesh & Nimo
07. Was Machst Du 
08. Disapora (Interlude) 
09. Diaspora
10. Erste Dynastie feat. Capo
11. Bis Sich Alles Dreht feat. Capital Bra
12. Kein Rückwärtsgang feat. LX
13. Medizinmann 
14. Freigang 
15. Laid Back feat. Nimo 
16. Epilog 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná